Nová montážní videa na webu fermacell

09.10.2014

V průběhu léta přibyly na webových stránkách společnost Fermacell dvě nová montážní videa: v části věnované montáži fasád najdete nově Postup zpracování odvětrávané fasády s deskami Powerpanel H2O, v části Podlahy je novým příspěvkem video prezentující Výhody podlahových systémů fermacell.

Dvouminutové video Postup zpracování odvětrávané fasády s deskami Powerpanel H2O podrobně popisuje postup montáže desek Powerpanel H2O na fasádu. Nechybí ukázka zpracování desek běžným nářadím, správné umístění a upevnění na nosnou dřevěnou konstrukci. Názorně je předvedena práce s armovací páskou a armovacím lepidlem fermacell HD a celoplošná penetrace hloubkovou penetrací fermacell. Poslední čtvrtina pak popisuje nanášení lehké malty fermacell, vložení armovací krytiny a finální úpravy povrchu fasády.

Video Výhody podlahových systémů fermacell popisuje výhody podlahových systémů fermacell v kombinaci s vyrovnávacím podsypem nebo dveřními přechody. Z nového montážního videa je zřejmé, že při přípravě a montáži vynikají podlahové systémy fermacell snadnou manipulací, jednoduchou pokládkou a dokonale pevným spojením.

Videa můžete najít zde...

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×