Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

Nová montážní videa na webu fermacell

09.10.2014

V průběhu léta přibyly na webových stránkách společnost Fermacell dvě nová montážní videa: v části věnované montáži fasád najdete nově Postup zpracování odvětrávané fasády s deskami Powerpanel H2O, v části Podlahy je novým příspěvkem video prezentující Výhody podlahových systémů fermacell.

Dvouminutové video Postup zpracování odvětrávané fasády s deskami Powerpanel H2O podrobně popisuje postup montáže desek Powerpanel H2O na fasádu. Nechybí ukázka zpracování desek běžným nářadím, správné umístění a upevnění na nosnou dřevěnou konstrukci. Názorně je předvedena práce s armovací páskou a armovacím lepidlem fermacell HD a celoplošná penetrace hloubkovou penetrací fermacell. Poslední čtvrtina pak popisuje nanášení lehké malty fermacell, vložení armovací krytiny a finální úpravy povrchu fasády.

Video Výhody podlahových systémů fermacell popisuje výhody podlahových systémů fermacell v kombinaci s vyrovnávacím podsypem nebo dveřními přechody. Z nového montážního videa je zřejmé, že při přípravě a montáži vynikají podlahové systémy fermacell snadnou manipulací, jednoduchou pokládkou a dokonale pevným spojením.

Videa můžete najít zde...

×

Fermacell® nastavuje standardy pro udržitelnou výstavbu

Nové enviromentální prohlášení o produktech fermacell®

Sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® ukládají CO2. Institut Bauen und Umwelt e.V. potvrdil nyní svým certifikátem EPD společnosti James Hardie Europe GmbH, že sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® mají negativní emise CO2 a splňují tak nejvyšší standardy pro udržitelnou výstavbu.
Více informací
×