Nemocnice reference

Interna Nemocnice AGEL ve Šternberku

Location: Šternberk

Year: 2020-2022

Company: Adam Rujbr Architects s.r.o., OHL ŽS

Product: fermacell® na opláštění vnitřních příček

Photographer: © Mgr. art. Filip Gyore

Více informací zde:

Svislé nosné konstrukce horní stavby objektu byly navrženy jako železobetonové monolitické stěny a sloupy. Příčky jsou provedeny převážně ze sádrovláknitých desek fermacell® v různých skladbách dle požadované požární odolnosti, akustických požadavků a tloušťky stěny. Příčky mezi vyšetřovnami navzájem a mezi vyšetřovnami a chodbami mají zvláštní požadavky na akustické vlastnosti. Vážená laboratorní neprůzvučnost navržených příček je Rw = min. 53 dB. Všechny dělící konstrukce musí splňovat normovou zvukovou neprůzvučnost min. 47 dB.
 

Interna Nemocnice AGEL ve Šternberku

Karvinská hornická nemocnice

Location: Karviná

Year: 2022

Company: Koma Modular, Arch: petit atelier

Product: fermacell®

Více informací zde:

Modulární přístavba nového křídla Karvinské hornické nemocnice byla dokončena v prosinci 2020. Stavba třípodlažního objektu ze 77 předem modifikovaných modulárních prvků, který je s hlavní budovou nemocnice propojen spojovacím krčkem v přízemí a druhém patře, trvala necelých pět měsíců. Autorem projektu byl třinecký petit atelier s.r.o. a jeho tým profesionálů pod vedením jednatele Jana Beneše.  Moduly dodávala KOMA MODULAR a díky svým vlastnostem se v nich opět uplatnily sádrovláknité desky fermacell®. Karvinská hornická nemocnice je první v České republice, která postavila nový pavilon modulárním systémem.

Karvinská hornická nemocnice

Pro tuto kategorii nebyly nalezeny žádné reference
×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×