Váš partner pro venkovní použití

Ať už se jedná o provětrávané fasády, sokly, venkovní podhledy, atiky či římsy, James Hardie Vám nabízí nejlepší řešení pro každou aplikaci. Objevte kompletní produktové portfolio James Hardie a najděte perfektní řešení pro Váš projekt.
 

fermacell® Powerpanel HD – ideální vnější opláštění dřevostaveb

Jedná se o konstrukční desky pro statické vyztužení vnějších strany stěn dřevostaveb - z vnitřní strany stěny je možné použít klasickou sádrovláknitou desku fermacell®. Splňují nosné a výztužné funkce v dřevostavbách a mohou být přímo použity jako podklad pod omítku.

Díky své požární odolnosti jsou ideální pro snížení odstupových vzdáleností dřevostaveb. Desky fermacell® Powerpanel HD se vyznačují vysokou pevností v tlaku a ohybu, a to díky armování ze skelných, alkáliím odolných, vláken.

Desky mají nízký difuzní odpor a jsou již z výroby hydrofobizované, aby se snížila jejich nasákavost.

fermacell® Powerpanel H2O – Nejlepší řešení pro Vaši fasádu

Cementem pojené lehké betonové desky fermacell® Powerpanel H2O mají sendvičovou strukturu a jsou oboustranně vyztuženy alkalicky odolnou sklenou tkaninou. Své uplatnění nalézá v povětrnostními vlivy exponovaných plochách budov, jako například u provětrávaných fasád, soklů podhledů, atik či říms.
 
Při řezání desek fermacell® Powerpanel H2O se neuvolňují žádné zdraví škodlivé látky, jako je tomu u jiných výrobků, jeho zpracování je tedy bezpečné.
 
Pohledová strana desky má velmi hladkou strukturu imitující broušený beton nejen svým povrchem, ale také svou barvou. 

Headline

  • Neotřelý design
  • Ekonomické řešení
  • Jednoduché zpracování
  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

Mimo produkty fermacell® pro provětrávané fasády nabízí společnost James Hardie také řešení pro odolné fasádní obklady z vláknitého cementu.

Kromě dlouhotrvajícího, originálního vzhledu mají fasádní výrobky Jamese Hardieho také nízkou hmotnost, snadno se zpracovávají a jsou šetrné k životnímu prostředí.
 
Více informací o vláknocementových obkladech James Hardie® naleznete zde.

 


 
×