RENSPOL lepil parkety na desky fermacell na veletrhu PAMÁTKY 2014 v Praze

18.11.2014

Firma RENSPOL, s.r.o. z Karlových Varů se v závěru října zúčastnila v rámci expozice Cechu parketářů a podlahové techniky ČR a Mistrovské školy řemesel Josefův Důl 3. ročníku veletrhu PAMÁTKY 2014. Na veletrhu v Průmyslovém paláci na výstavišti v Praze-Holešovicích prezentovali její pracovníci výrobu a pokládku zámeckých parket a dřevěné špalíkové dlažby. Proběhla také ukázka lepení parket na sádrovláknité podlahové desky fermacell.

„Podlahové systémy fermacell se díky svým výhodám uplatňují i při rekonstrukcích památkových objektů a prezentace na veletrhu PAMÁTKY představovala dobrou příležitost pro prezentaci a ukázky možností proměny našeho historického dědictví s moderními materiály jako je fermacell.“, komentoval účast firmy RENSPOL Klaus Křeválek ze společnosti Fermacell.

Veletrhu poskytuje záštitu Ministerstvo kultury ČR; Ministerstvo pro místní rozvoj ČR; Národní památkový ústav; Hlavní město Praha; Kardinál Dominik Duka OP, arcibiskup pražský, primas český; Asociace krajů ČR; ČKAIT - Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě; Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska; Fakulta architektury ČVUT; Asociace majitelů hradů a zámků; Národní technické muzeum a Federace židovských obcí.

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×