Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Fermacell účastníkem mezinárodní soutěže učňů ŘEMESLO / SKILL 2014 ve Vysokém Mýtě

01.10.2014

Pardubický kraj, město Vysoké Mýto, VOŠ a SŠ stavební Vysoké Mýto a občanské sdružení Erudio CZ organizovali ve dnech 23. - 25. září 2014 již 4. ročník mezinárodní soutěže učňů ŘEMESLO / SKILL 2014. Projektu se aktivně zúčastnila i společnost Fermacell, která patřila mezi partnery této učňovské soutěže.

Soutěž byla organizována ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Cechem suché výstavby, Profesním cechem obkladačů a sponzory. 60 soutěžících z 20 českých a zahraničních škol soutěžilo v pěti oborech: zedník, obkladač, instalatér, montér suchých staveb a truhlář.

Za společnost Fermacell se projektu zúčastnil aplikační technik David Švábenský: „Soutěž má už svoji tradici i letos byla velmi dobře zorganizována. Učni předváděli svoji šikovnost od úterý do čtvrtka přímo v centru Vysokého Mýta na náměstí Přemysla Otakara II., vše probíhalo jako na reálné stavbě. Od nás dostaly učňovské týmy za úkol zrealizovat suchou podlahu ve skladbě podlahový prvek 2E11 (2x sádrovláknitá deska fermacell tloušťky 10mm) na vyrovnávacím podsypu fermacell, srovnaném pomocí stahovacích latí.“

Všechny učňovské týmy dostaly od firmy Fermacell výukovou sadu stahovacích latí na suchý podsyp.fermacell, první tři dvojice pak Fermacell navíc odměnil poukázkami na sportovní vybavení dle vlastního výběru. Nejlépe zrealizovala podlahu fermacell s vyrovnávacím podsypem dvojice ze Střední odborné školy z Považské Bystrice.

Důležitou součástí „Stavařského vysokomýtského svátku“ byla i tradiční prezentace škol Pardubického kraje s nabídkou učebních oborů a s praktickými ukázkami řemesel, na celý program byli zváni i žáci základních škol Pardubického kraje. Odborná i laická veřejnost měla možnost získat v průběhu několika dnů informace důležité pro vlastní profesní činnost, výběr vhodného učebního oboru pro své děti nebo i informace potřebné pro výstavbu nového domu, bytu nebo jeho rekonstrukci.

×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!
Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.

 
Více informací
×