Stavby pro sport

fdhfjgkfuklfhilghlh

Rekonstrukce tovární budovy na Sportcentrum

Location: Třebíč

Year: 2008-2018

Photographer: copyright: SCT

Více informací zde:

Sportcentrum Trnovany zahájilo svou činnost v roce 2008, za tu dobu si vybudovalo výbornou pověst v Teplicích a okolí. Centrum se od svého začátku úspěšně rozvíjí, v areálu se nyní nachází tři badmintonové kurty, víceúčelová hala vhodná na veškeré sálové sporty, hala na stolní tenis, kurt na Padel a sport-bar s terasou. Součástí areálu je také hala pro teplický šerm a posilovna. Ve všch prostorách pro sport se uplatnila suchá skladba podlahy v systému fermacell. 

Rekonstrukce tovární budovy na Sportcentrum

Loděnice pražské Dukly

Location: Praha

Year: Projekt: 2016 Realizace: 02/2017 - 12/2017

Company: Metrostav, Arch: Atelier M1 architekti s.r.o.

Photographer: copyright: Loděnice Dukla

Více informací zde:

Větší posilovna, místnost s trenažéry, větší šatny. Veslaři a kanoisté pražské Dukly mají nyní lepší podmínky pro trénink. Na Císařské louce jim společnost Metrostav opravil a rozšířil loděnici. Rekonstrukce trvala deset měsíců a včetně nákladů na projektovou dokumentaci stála přibližně 63 milionů korun. Na podhledech, příčkách a obkladech sloupů najdete cementem pojené lehké betonové desky fermacell Powerpanel H2O a cementovláknité, skelnými vlákny vyztužené sendvičové desky fermacell Powerpanel HD.

Loděnice pražské Dukly

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×