Zveme vás na listopadový WOOD CAMP LIVE

Zveme vás na listopadový WOOD CAMP LIVE

22.09.2022
 
Prestižní dvoudenní akce, pořádaná ve dnech 3. a 4. listopadu 2022 v prostorách OREA Congress Hotel Brno ****, je novou kapitolou úspěšného projektu WOOD CAMP, který pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů. Staňte se i vy akcelerátorem moderního stavitelství 4.0 a registrujte se včas, protože počet míst v sálech je omezený. Akci podporuje v roli partnera i společnost James Hardie Europe.
 
ADMD, která konferenci organizuje, rezervovala jedny z nejlepších konferenčních prostor v Brně a na jejich pódia pozvala ikony, které architektuře dřeva velmi dobře rozumí. Mezi přednášejícími nebude chybět ani Dipl.-Ing.(FH) Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení James Hardie Europe, který se ve své prezentaci v pátek 4.11. bude věnovat tématu požární bezpečnosti staveb.
 
V jednotlivých sálech VIZE, PROJEKCE a REALIZACE budou ve čtvrtek 3. 11. a pátek 4.11. paralelně probíhat přednášky a workshopy vedené vyhledávanými odborníky. Podrobný program najdete na www.woodcamp.cz, kde je možné se také registrovat.
 
Konference je zařazena do celoživotního vzdělávání ČKA (5 bodů) i ČKAIT (2 body). Cena registrace je 3 490 Kč pro členy i partnery ADMD a členy ČKA. Ostatní podnikatelé ve stavebnictví se mohou registrovat do 15.10.2022 za cenu 5 490 Kč. Nabídka nezahrnuje DPH.

Zveme vás na listopadový WOOD CAMP LIVE
×

Fermacell® nastavuje standardy pro udržitelnou výstavbu

Nové enviromentální prohlášení o produktech fermacell®

Sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® ukládají CO2. Institut Bauen und Umwelt e.V. potvrdil nyní svým certifikátem EPD společnosti James Hardie Europe GmbH, že sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® mají negativní emise CO2 a splňují tak nejvyšší standardy pro udržitelnou výstavbu.
Více informací
×