Známe místa a termíny certifikačních školení Fermacell v roce 2014

21.01.2014

Na stránce http://www.fermacell.cz/cz/content/skoleni-a-seminare-.php najdete termíny a přihlášku k účasti na jednotlivých certifikačních školeních, na nichž lze získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell. Školení probíhají od února do listopadu 2014 v akreditovaných školicích střediscích na celém území České republiky.

Certifikát ze školení Fermacell, který je vydáván pod záštitou Cechu suché výstavby České republiky dle zákona 246/01 Sb., bude pro účastníky dokladem, že firma a proškolená osoba mají plnou kompetenci k práci s protipožárními a akustickými konstrukcemi Fermacell.

Školení jsou jednodenní, program probíhá od 9 do 15.30 hod. Dopolední část je věnována teoretické přípravě, po přestávce na oběd (ten je v ceně školení) je pozornost věnována praktické části – montáži desek fermacell na dřevěnou nebo ocelovou konstrukci či na vyrovnávací podsyp. Certifikační školení vedou odborníci přímo ze společnosti Fermacell, takže žádný odborný dotaz na zpracování desek a příslušenství fermacell nezůstane nezodpovězen.

Těšíme se na Vaši účast – přihlášku stačí odeslat nejpozději týden před termínem konání školení!

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×