Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Značka fermacell® pokračuje v podpoře mezinárodní soutěže učňů ŘEMESLO / SKILL 2022 ve Vysokém Mýtě

Značka fermacell® pokračuje v podpoře mezinárodní soutěže učňů ŘEMESLO / SKILL 2022 ve Vysokém Mýtě

13.09.2022
 
Soutěž Řemeslo/Skill se po roční přestávce opět uskuteční ve dnech 20. – 22. září 2022 ve Vysokém Mýtě. Projektu se opět aktivně zúčastní i značka fermacell®, která tuto učňovskou soutěž dlouhodobě podporuje.
 
Na základě společné snahy Pardubického kraje, VOŠ a SŠ stavební ve Vysokém Mýtě, města Vysoké Mýto, partnerů a sponzorů obnovila organizátorská společnost Erudio CZ letos po roční pauze způsobené covidem soutěž Řemeslo/Skill 2022. Soutěž se bude konat od úterý 20. září do čtvrtka 22. září 2022 přímo na náměstí Přemysla Otakara II. ve Vysokém Mýtě v oborech zedník, zednické práce, obkladač, montér suchých staveb, instalatér a truhlář.
 
Všechny zájemce zveme na soutěž učňů v montáži suché podlahy fermacell®, která je na programu ve středu 21. září a startuje od 12:00 hod. Návštěvníci se mohou podívat nejen na řemeslnou dovednost jednotlivých týmů, ale s Davidem Švábenským, technicko-prodejním konzultantem společnosti James Hardie Europe, mohou například konzultovat i své představy ohledně použití stavebních systémů suché výstavby fermacell® a vláknocementových fasádních Hardie® obkladů při stavbě a rekonstrukci bytu nebo domu.
 
O účast v soutěži je ze strany škol velký zájem, aktuálně je přihlášeno 70 soutěžících ze 20 českých a slovenských škol. Radost organizátorům dělá i skutečnost, že všichni tradiční sponzoři projevili znovu zájem na soutěži spolupracovat a podpořit ji. Důležitou součástí „Stavařského vysokomýtského svátku“ je i tradiční prezentace škol Pardubického kraje s nabídkou učebních a studijních oborů i s praktickými ukázkami řemesel a pozváním žáků základních škol Pardubického kraje na celý program. Odborná i laická veřejnost má možnost získat v průběhu několika dnů informace důležité pro vlastní profesní činnost, výběr vhodného učebního oboru pro své děti nebo i informace potřebné pro výstavbu nového domu, bytu nebo jeho rekonstrukci.
 
Po skončení soutěže budeme informovat o výsledcích akce a celý průběh připomeneme ve fotogalerii.

Značka fermacell® pokračuje v podpoře mezinárodní soutěže učňů ŘEMESLO / SKILL 2022 ve Vysokém Mýtě
×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!
Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.

 
Více informací
×