Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Vychází nové vydání publikace Požární a akustický katalog Fermacell

13.06.2016

Požární a akustický katalog konstrukcí fermacell vychází po přibližně roce a půl od posledního vydání opět aktualizován a doplněn o nové kapitoly či konstrukce. Nové je i rozdělení deskových materiálů dle tříd použití podle EN.

Vychází nové vydání publikace Požární a akustický katalog Fermacell

Tato tradiční a praktická pomůcka nejen pro architekty, projektanty, ale také pro montážní firmy, soukromé stavebníky, studenty a další zájemce o moderní suchou výstavbu se tak vposledním červnovém vydání rozrostla až na 118 stran. Významný podíl na rozšíření obsahu mají konstrukce snovými protipožárními deskami fermacell AESTUVER, ale novinky jsou i u podhledů, dřevostaveb a u dalších oblastech.

Vychází nové vydání publikace Požární a akustický katalog Fermacell

Doplněny jsou konstrukce o nové skladby s protipožárními deskami fermacell AESTUVER (konstrukce stěny / předsazené stěny / podhledy, ucpávky a další), ochrana železobetonových konstrukcí těmito protipožárními deskami nebo nové konstrukce pro opláštění trapézových stropů (REI 30 - REI 120) s deskami fermacell AESTUVER. Přibyly i nové konstrukce pro dřevostavby (například skladby s CLT panely nebo akustika obvodových stěn s ETICS).

Zájemci o exteriérové podhledy vposledním vydání katalogu najdou také hospodárnou konstrukci pro podhledy 2S01 H2O na EI 15, nové jsou také stropní konstrukce v systému fermacell + Lindab.

Rozšířená je kapitola Protipožární opláštění sloupů a nosníků, úplné nové jsou vtomto vydání kapitoly "Zvýšení požární odolnosti stávajících stěn", "Protipožární ucpávky" nebo "Požární odolnost podlahových prvků ".

Vychází nové vydání publikace Požární a akustický katalog Fermacell

Publikace Požární a akustický katalog Fermacell jde včervnu do tisku a lze ji objednat na e-mailové adrese [email protected]. Zájemci si ji ve formátu PDF mohou stáhnout zde.

×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!
Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.

 
Více informací
×