Více o dřevostavbách zjistíte díky ADMD na veletrhu FOR WOOD

Více o dřevostavbách zjistíte díky ADMD na veletrhu FOR WOOD

08.02.2024
 

16. ročník veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD 2024 se uskuteční od 15. do 17. února 2024 v areálu PVA EXPO Praha v pražských Letňanech a do jeho bohatého doprovodného programu se zapojí i ADMD (Asociace dodavatelů montovaných domů) včetně zástupce společnosti James Hardie Europe.

 

Přednáškový prostor ADMD najdete v hale 2 sektoru D hned vedle expozice ADMD. Program poběží od čtvrtka 15. února do soboty 17. února vždy od 11 do 16 hod. Těšit se můžete na více než 20 řečníků, kteří Vám představí téma dřevostaveb z mnoha úhlů pohledu. V čtvrtek 15. února od 12:30 hod. a v pátek 16. února od 13.30 hod, jsou naplánovány přednášky Ing. Radomíra Dvořáka, projekčního konzultanta James Hardie Europe, věnované nástavbám a hybridním stavbám.

 

Kompletní program přednášek, organizovaných ADMD v rámci veletrhu FOR WOOD, si můžete stáhnout zde.

 

Pokud vás témata a program přednášek zaujali, stáhněte si od ADMD VSTUPENKY ZDARMA!

Sledujte také web plný článků o dřevostavbách, nebo sociální sítě FacebookLinkedInInstagram. A nezapomeňte, že spoustu zajímavých videí najdete i na YouTube kanálu ADMD.

 

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×