V sobotu 10. října 2020 se na Dni otevřených dřevostaveb otevře až padesát staveb

29.09.2020
Už 7. ročník akce Den otevřených dřevostaveb pořádá v sobotu 10. října 2020 Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Společnost James Hardie Europe jako generální partner ADMD Den otevřených dřevostaveb dlouhodobě podporuje a vnímá jej jako významný nástroj propagace dřevostaveb jako oboru i dovedností a možností všech členů Asociace dodavatelů montovaných domů.
 
Při návštěvě kterékoliv z otevřených a zdarma přístupných dřevostaveb na území České republiky se zájemce může přesvědčit o kvalitní a pečlivé práci certifikovaných dřevostavitelů, získat důležité technické informace a také načerpat inspiraci při výběru svého nového domu. V rámci akce Den otevřených dřevostaveb si může po celé České republice prohlédnout rozestavěné i dokončené dřevostavby a výrobní závody členů ADMD, kterými jsou stavební firmy s certifikátem Dokument národní kvality. Ten zaručuje vysokou kvalitu staveb od těchto firem.
 
V otevřených dřevostavbách budou v sobotu 10. října od 10:00 do 17:00 hod. přítomni odborníci z realizačních firem. Ti budou připraveni zodpovědět veškeré dotazy návštěvníků, týkající se jejich domů a řešení. V každém domě budou pro tři návštěvníky připraveny poukazy na roční předplatné časopisu Dřevo&Stavby, největšího tištěného časopisu zaměřeného na dřevostavby v České republice.
 
Den otevřených dřevostaveb 2020 umožní zájemcům si domy nejenom prohlédnout na vlastní oči, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od kvalifikovaných odborníků z jednotlivých firem všechny potřebné informace. Návštěvníci otevřených dřevostaveb se tak kromě jiného dozví aktuální ceny a slevové akce, možnosti financování, průběh stavebního řízení a časový harmonogram zakázky, záruky, vybavení domů domácí technikou apod.
 
Akce probíhá za podpory členů ADMD, zdrojem informací jsou webové stránky Asociace dodavatelů montovaných domů nebo facebooková událost. Tady najdete poslední aktuality a představení všech staveb.
 
V sobotu 10. října 2020 se na Dni otevřených dřevostaveb otevře až padesát staveb
×

Fermacell® nastavuje standardy pro udržitelnou výstavbu

Nové enviromentální prohlášení o produktech fermacell®

Sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® ukládají CO2. Institut Bauen und Umwelt e.V. potvrdil nyní svým certifikátem EPD společnosti James Hardie Europe GmbH, že sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® mají negativní emise CO2 a splňují tak nejvyšší standardy pro udržitelnou výstavbu.
Více informací
×