V novém katalogu NATUR HOUSE si zákazníci mohou vybrat difúzně uzavřenou i difúzně otevřenou konstrukci obvodových stěn

17.10.2018

V novém „Katalogu vybavení dřevostaveb NATUR HOUSE“ najdou zákazníci tohoto tradičního českého výrobce montovaných domů na bázi lehké prefabrikace dřeva a člena ADMD konstrukce obvodových stěn STYL a NATUR. V obou jsou součástí skladby i sádrovláknité desky fermacell. Díky oběma obvodovým stěnám si zákazník může zvolit pro svůj nový dům jak vyzkoušenou klasiku, tedy difúzně uzavřený konstrukční systém, tak i v posledních letech oblíbený a sílící proud difúzně otevřených konstrukcí obvodové stěny.

NATUR HOUSE dobře ví, že oba systémy mají svá specifika a oba jsou dobré. Především tak, jak jsou navrženy a vyrobeny, splňují nejnáročnější požadavky zákazníků obou konstrukcí. Standardní dodávkou domů NATUR HOUSE jsou difúzně uzavřené obvodové konstrukce STYL. Pro příznivce difúzně otevřených konstrukcí nabízí firma obvodové stěny NATUR. Přednosti i nevýhody obou konstrukčních systémů velmi názorně prezentuje firma i na stránkách nového katalogu a nechává na výběr samotného zákazníka. O co se však NATUR HOUSE důsledně stará, je výběr konstrukčních materiálů a celková kvalita provedení. Ta je u dřevostaveb z Ronova nad Doubravou (výrobní závod je ve Chvaleticích) silnou stránkou a i díky tomu se firmě na tuzemském trhu výborně daří.

NATUR HOUSE skladba vnitřní nosné stěny
NATUR HOUSE skladba vnitřní nenosné dělící stěny
NATUR HOUSE skladba obvodové stěny STYL
NATUR HOUSE skladba obvodové stěny NATUR

Nový „Katalog vybavení dřevostaveb NATUR HOUSE“ včetně ukázek skladby obou konstrukčních systémů obvodových stěn STYL a NATUR najdete na www.natur-house.cz.

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×