Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

V pondělí 28. června se můžete těšit na nový webinář James Hardie k nové akustické normě a jejím dopadům na dřevostavby

V pondělí 28. června se můžete těšit na nový webinář James Hardie k nové akustické normě a jejím dopadům na dřevostavby

21.06.2021

Další ze série webinářů společnosti James Hardie Europe proběhne v pondělí 28.6. 2021 od 11.00 hod. a jeho tématem budou Dřevostavby a nová akustická norma ČSN 73 0532.

 

Cílem webináře je představení nových (zpřísněných) požadavků na bytovou výstavbu (rodinné domy, bytové domy, školy) a další konstrukce. Ve webináři vám Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení James Hardie Europe spolu se svými kolegy představí systém a konstrukce stěn, stropů a střech, které nové požadavky platné akustické normy splní. Dále si budete mít možnost společně projít jednotlivé detaily a provádění konstrukcí s ohledem na akustické vlastnosti (vzduchová a kročejová neprůzvučnost). 

 

Webinář v odhadované délce 30 minut je zdarma a samozřejmě bude jako vždy prostor i pro vaše dotazy. Přihlásit se můžete zde: 

 

Schůzka Microsoft Teams

Připojte se přes počítač nebo mobilní aplikaci

Klikněte sem a připojte se ke schůzce

 

 

×

Fermacell® nastavuje standardy pro udržitelnou výstavbu

Nové enviromentální prohlášení o produktech fermacell®

Sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® ukládají CO2. Institut Bauen und Umwelt e.V. potvrdil nyní svým certifikátem EPD společnosti James Hardie Europe GmbH, že sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® mají negativní emise CO2 a splňují tak nejvyšší standardy pro udržitelnou výstavbu.
Více informací
×