Téma akustiky sendvičových konstrukcí součástí připravovaného semináře Nema Akademie

Téma akustiky sendvičových konstrukcí součástí připravovaného semináře Nema Akademie

22.11.2021
 

Dvoudenní seminář pro projektanty „Dřevostavby v uceleném certifikovaném konstrukčním systému“ pořádá ve dnech 25. a 26. listopadu společnost NEMA, spol. s r.o. z Olešnice. Jeho součástí je i prezentace akustiky sendvičových konstrukcí, se kterou seznámí účastníky semináře Dipl.-Ing.(FH) Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení James Hardie Europe.

 

Akci zahájí úvodní slovo Ing. Tomáše Nemravy, jednatele, spolumajitele a ředitele společnosti, po kterém bude následovat prohlídka výroby firmy NEMA vč. projekčního oddělení v obcích Jílovice a Olešnice. Program prvního dne uzavře odpolední přednáškový blog, věnovaný požární bezpečnosti staveb, přínosu BIM řešení pro projektování dřevostavby a statice dřevěných konstrukcí.

 

Ubytování ve čtvrtek 25. listopadu je zajištěno v Borovanském mlýně. V pátek dopoledne je na programu druhý přednáškový blog s tématy akustiky sendvičových konstrukcí a PENB sendvičových konstrukcí a chyb v navrhování. Před závěrečným obědem a diskuzí představí zástupci společnosti NEMA také své konstrukční systémy a projekční podporu.

 

Společnost NEMA se od roku 1993 orientuje na výrobu vazníků, krovů, střešních a dřevostavebních panelů. Její zákazníci a partneři oceňují špičkový tým lidí, nejmodernější technologie, prvotřídní servis a k tomu všemu materiály, díky kterým dokáže dodat konstrukce s těmi nejlepšími vlastnostmi pro bydlení. Jedním z nich jsou i sádrovláknité materiály fermacell® od společnosti James Hardie Europe.

 

Více informací o semináři poskytne projektový konzultant společnosti NEMA Klaus Křeválek (tel.: +420 722 005 515, email: [email protected]).

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×