Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

Systém suché výstavby fermacell prezentuje své výhody v TV pořadu Polopatě

03.11.2017

Po prezentaci podlahových prvků fermacell a využití cementovláknitých desek fermacell Powerpanel v exteriérových aplikacích se tentokrát můžete v hobby magazínu Polopatě těšit na ukázky použití sádrovláknitých desek fermacell a představení jejich výhod nejen v bytové výstavbě. V hlavní roli budou opět materiály fermacell, premiéra je v televizi na programu ČT1 v neděli 5. listopadu 2017 dopoledne (v 8:55 hod.).

Odborník na systémy fermacell Klaus Křeválek na úvod shrne hlavní výhody suché výstavby – suchý proces, rychlost realizace, lehkost materiálů a rozdíly mezi sádrokartonovými a sádrovláknitými deskami. V průběhu reportáže se diváci seznámí s aplikací desek fermacell na obložení podkroví. Pořad Polopatě opět ukáže všechny přednosti fermacellu – jednoduché zpracování, úsporu času a materiálu, pevnost, odolnost, stabilitu a výborné protipožární a akustické vlastnosti. V závěru se reportáž zaměří na praktické výhody pro majitele interiéru, obloženého deskami fermacell – možnosti povrchových úprav, snadnou výměnu tapet nebo obkladu či velkou nosnost fermacellu, který na klasickou dutinovou hmoždinku unese až 100 kg zátěže. Montáž televize či polic do stěn z desek fermacell je i díky tomu velmi snadná – není nutné stěny obkládat dvěma vrstvami desek nebo používat dodatečné výztuhy (např. u montáže radiátorů). Pro zatížení do 60 kg lze navíc použít namísto hmoždinek pouze klasický samořezný šroub.

Repríza pořadu je na programu ČT1 v pátek 10. 11. v 16:35 hod. a v sobotu 11. 11. v 06:25 hod.

Polopate video

×

Hledáme partnera pro externí spolupráci v oblasti navrhování podlahového vytápění.

Staňte se součástí týmu fermacell®.

Jsme lídrem evropském trhu s vysoce kvalitními sádrovými vlákny a cementem pojenými deskami, vyrábíme unikátní systém podlahového vytápění fermacell® Therm25™.

Informace: p. Jaroslav Benák
Pro více informací zavolejte na 606 657 523
×