Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

Suché podlahy fermacell připomenou své přednosti v hobby pořadu Polopatě

26.02.2018

Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu přineslo i březnové vysílání oblíbeného pořadu České televize Polopatě. Své výhody tady představily i suché podlahy fermacell.

Výhody suchých podlah fermacell nelze shrnout do jedné věty, jejich podrobný popis vydá na téměř 100 stránkovou publikaci. Takže není ani v silách žádné televizní reportáže postihnout jejich hlavní přednosti, oblasti použití, způsob přípravy podkladu, pokládku, volbu podlahových krytin, detailů či systémového příslušenství. Přesto se nedělní dopoledne vyplatí sledovat informace o tom, jak správně pokládat suché podlahy fermacell, jaké výrobky do podlahové konstrukce vybrat a čeho se při práci držet nebo naopak vyvarovat.

Za prodejním boomem suchých podlah fermacell v posledních letech však nejsou jen jejich vlastnosti, klíčovým se ukázal zejména perfektně promyšlený návrhový formulář, který najdete na webu fermacell.cz v sekci řešení a díky kterému dostane každý, kdo vyplní i laikem zvládnutelný dotazník, bezplatný návrh skladby podlah.

O oblibě pořadu Polopatě vypovídají i data o denní sledovanosti z neděle 11. února 2018 – mezi 9. a 10. hodinou se na premiérový pořad dívalo nejvíce diváků ze všech, kteří měli v té době zapnutou televizi! Konkrétní čísla ukazují, že to bylo mezi 450.000 až 700.000 diváky! Oblíbené jsou také FB stránky, které sleduje téměř 14.000 návštěvníků.

Premiéra pořadu Polopatě s reportáží o suchých podlahách fermacell byla 4.3.2018, reprízy potom 9. a 10.3.

fermacell v pořadu Polopatě

Reportáž o výhodách suchých podlah fermacell si můžete pustit v archívu ČT zde...

×

Hledáme partnera pro externí spolupráci v oblasti navrhování podlahového vytápění.

Staňte se součástí týmu fermacell®.

Jsme lídrem evropském trhu s vysoce kvalitními sádrovými vlákny a cementem pojenými deskami, vyrábíme unikátní systém podlahového vytápění fermacell® Therm25™.

Informace: p. Jaroslav Benák
Pro více informací zavolejte na 606 657 523
×