Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.
Navigace
Segmenty
Suchá výstavba
Školy a školky
Administrativní budovy
Hotely
Nemocnice
Dřevostavby
Fasády
Podlahy
Therm25™
Produkty
Sádrovláknité desky
Cementovláknité desky
Podlahové prvky
Řešení
Montážní videa
Konstrukce
Opláštění výtahových šachet
Lepení kamene
Fermacell v exteriéru
Bezpečnostní konstrukce
Konstrukční detaily
Konstrukční listy
Ke stažení
Všechny položky ke stažení
Technické listy
Bezpečnostní listy
Prohlášení o vlastnostech
Návody na zpracování a plánování
Certifikáty a osvědčení
Profi-tipy a konstrukční detaily
Kontakty
Fermacena
Jamesovy odměny
Důležité odkazy
Kup fermacell online
Aktuality
Newsletter
Kde nakoupíte
Kdo Vám zrealizuje
Online semináře
fermacell® Therm25™
Sokly
Venkovní římsy a podhledy
Fasádní systémy
Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu přineslo i březnové vysílání oblíbeného pořadu České televize Polopatě. Své výhody tady představily i suché podlahy fermacell.
Výhody suchých podlah fermacell nelze shrnout do jedné věty, jejich podrobný popis vydá na téměř 100 stránkovou publikaci. Takže není ani v silách žádné televizní reportáže postihnout jejich hlavní přednosti, oblasti použití, způsob přípravy podkladu, pokládku, volbu podlahových krytin, detailů či systémového příslušenství. Přesto se nedělní dopoledne vyplatí sledovat informace o tom, jak správně pokládat suché podlahy fermacell, jaké výrobky do podlahové konstrukce vybrat a čeho se při práci držet nebo naopak vyvarovat.
Za prodejním boomem suchých podlah fermacell v posledních letech však nejsou jen jejich vlastnosti, klíčovým se ukázal zejména perfektně promyšlený návrhový formulář, který najdete na webu fermacell.cz v sekci řešení a díky kterému dostane každý, kdo vyplní i laikem zvládnutelný dotazník, bezplatný návrh skladby podlah.
O oblibě pořadu Polopatě vypovídají i data o denní sledovanosti z neděle 11. února 2018 – mezi 9. a 10. hodinou se na premiérový pořad dívalo nejvíce diváků ze všech, kteří měli v té době zapnutou televizi! Konkrétní čísla ukazují, že to bylo mezi 450.000 až 700.000 diváky! Oblíbené jsou také FB stránky, které sleduje téměř 14.000 návštěvníků.
Premiéra pořadu Polopatě s reportáží o suchých podlahách fermacell byla 4.3.2018, reprízy potom 9. a 10.3.
Reportáž o výhodách suchých podlah fermacell si můžete pustit v archívu ČT zde...