Souhlas s odběrem newsletterů James Hardie Europe vám přinese výběr kvalitních technických informací

Souhlas s odběrem newsletterů James Hardie Europe vám přinese výběr kvalitních technických informací

07.05.2021
 

Na našich webových stránkách nyní najdete nové návěští s názvem Newsletter. Připravili jsme jej pro všechny zájemce z řad odborné i laické veřejnosti, která ocení aktuální, kvalitní a technicky orientované informace o našich produktech, řešeních, technických podkladech, událostech nebo školeních.

Pro odběr našeho newsletteru potřebujeme váš souhlas

Protože žijeme v době GDPR, nemůžeme a ani nechceme posílat naše elektronické newslettery na emailové adresy lidí, kteří se sami nepřihlásili k odběru tohoto typu informací. Abychom vám mohli naše elektronické bulletiny posílat, potřebujeme pouze minimum informací: vaše jméno, příjmení, e-mailovou adresu a profesní skupinu, ke které se hlásíte. A samozřejmě souhlas s odběrem newsletteru a se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů James Hardie Europe.

Kvalitní a technické informace vám zašleme jednou za měsíc

Nic vás to nestojí a určitě vás nechceme zasypat přívalem reklamního textu. Ti, kdo se společností James Hardie Europe (a dříve Fermacell) spolupracovali nebo spolupracují, dobře ví, jak velký důraz klademe na technickou podporu a ověřená a certifikovaná řešení. Právě o nich vás chceme formou e-mailové distribuce newsletteru přibližně jednou za měsíc informovat.

Komu je náš newsletter určen?

Naše produkty a řešení jsou určeny zejména pro profesionály, působící v oblasti stavebnictví a stavitelství, zejména v suché výstavbě, fasádách a dřevostavbách, a to jak v novostavbách, tak i v rekonstrukcích. Obsah newsletteru bude orientován zejména architekty a projektanty, na realizační firmy, výrobce dřevostaveb a modulární výstavby, požární preventisty / akustiky / statiky a další profesionály. Ale číst si v něm mohou všichni, koho současná nabídka James Hardie Europe zajímá.

O co přijdete, když vám naše newslettery utečou?

Naše knihovna katalogů, technických listů, návodů, certifikátů či Profi-tipů je opravdu obsáhlá a v průběhu času se její obsah mění. Díky odběru našich newsletterů o žádnou ze změn v této knihovně nepřijdete. Nebudete muset jako nyní volat a ptát se, zda už vyšel nový Požární a akustický katalog či jiná z našich „biblí“ dřevostaveb a suché výstavby. Sami vás budeme stručně a věcně informovat, co je nového v našich produktech, řešeních nebo technických podkladech. V newsletteru budeme také včas avizovat všechny webináře a semináře a další akce, které sami připravujeme nebo na kterých se naši zástupci aktivně účastní.

Přihlaste se proto k odběru našich newsletterů!

Stačí minuta vašeho času a minimum informací a můžete se těšit na novinky ze světa James Hardie Europe. A když vám obsah nebudete vyhovovat, odběr můžete velmi snadno zrušit.

Děkujeme a těšíme se na naši další spolupráci.
Souhlas s odběrem newsletterů James Hardie Europe vám přinese výběr kvalitních technických informací

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×