Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

Součástí konstrukcí typových domů DOMYRIO s.r.o. jsou sádrovláknité desky fermacell

Součástí konstrukcí typových domů DOMYRIO s.r.o. jsou sádrovláknité desky fermacell

16.05.2023
 
Značka DOMYRIO navazuje na tradici řemeslníků z Rýmařova a okolí. Jejich um při práci se dřevem přenesla do 21. století prostřednictvím moderních technologií. A kromě špičkových technologií sází i na špičkové materiály – ostatně v novém katalogu typových domů jsou součástí obvodových stěn (difúzně uzavřených i difúzně otevřených) a vnitřních nosných stěn sádrovláknité desky fermacell®.
 
Společnost DOMYRIO chce stavět domy, které budou zákazníkům sloužit desítky let a které díky chytré architektuře nejenže splní jejich požadavky na příjemný život, ale budou zároveň ozdobou českých měst a vesnic. Ladí proto každý jejich detail.
 
Dobře je to vidět na skladbách konstrukcí – například u konstrukce obvodové stěny TMF 160 (difúzně uzavřená, jednoplášť) se součinitelem prostupu tepla U=0,11 W/m2.K obsahuje stěna kromě desek fermacell® 12,5 mm (s interiérovou povrchovou úpravou) dřevovlákno – zateplenou instalační předstěnu (40 mm), fólii parozábrany (0,3 mm), nosnou dřevěnou konstrukci s foukanou celulózou (160 mm), další desku fermacell® 12,5 mm, lepicí tmel fasádního polystyrénu, tepelněizolační fasádní polystyren grafitový (kotvený navíc strojově sponkami) a ručně nanášený a síťovinou vyztužený omítkový fasádní systém Sto.
 
Nový katalog typových rodinných domů nabízí bungalovy i patrové domy s podlahovou plochou od 68 do 233 m2 a zastavěnou plochou od 85 do 274 m2 v dispozicích od 3+kk a po 6+1.
 
Zájemce o nové bydlení se navíc může dozvědět řadu zajímavých tipů a informací na blogu moderních dřevostaveb DOMYRIO.

Součástí konstrukcí typových domů DOMYRIO s.r.o. jsou sádrovláknité desky fermacell
×

Fermacell® nastavuje standardy pro udržitelnou výstavbu

Nové enviromentální prohlášení o produktech fermacell®

Sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® ukládají CO2. Institut Bauen und Umwelt e.V. potvrdil nyní svým certifikátem EPD společnosti James Hardie Europe GmbH, že sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® mají negativní emise CO2 a splňují tak nejvyšší standardy pro udržitelnou výstavbu.
Více informací
×