Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Součástí konstrukcí typových domů DOMYRIO s.r.o. jsou sádrovláknité desky fermacell

Součástí konstrukcí typových domů DOMYRIO s.r.o. jsou sádrovláknité desky fermacell

16.05.2023
 
Značka DOMYRIO navazuje na tradici řemeslníků z Rýmařova a okolí. Jejich um při práci se dřevem přenesla do 21. století prostřednictvím moderních technologií. A kromě špičkových technologií sází i na špičkové materiály – ostatně v novém katalogu typových domů jsou součástí obvodových stěn (difúzně uzavřených i difúzně otevřených) a vnitřních nosných stěn sádrovláknité desky fermacell®.
 
Společnost DOMYRIO chce stavět domy, které budou zákazníkům sloužit desítky let a které díky chytré architektuře nejenže splní jejich požadavky na příjemný život, ale budou zároveň ozdobou českých měst a vesnic. Ladí proto každý jejich detail.
 
Dobře je to vidět na skladbách konstrukcí – například u konstrukce obvodové stěny TMF 160 (difúzně uzavřená, jednoplášť) se součinitelem prostupu tepla U=0,11 W/m2.K obsahuje stěna kromě desek fermacell® 12,5 mm (s interiérovou povrchovou úpravou) dřevovlákno – zateplenou instalační předstěnu (40 mm), fólii parozábrany (0,3 mm), nosnou dřevěnou konstrukci s foukanou celulózou (160 mm), další desku fermacell® 12,5 mm, lepicí tmel fasádního polystyrénu, tepelněizolační fasádní polystyren grafitový (kotvený navíc strojově sponkami) a ručně nanášený a síťovinou vyztužený omítkový fasádní systém Sto.
 
Nový katalog typových rodinných domů nabízí bungalovy i patrové domy s podlahovou plochou od 68 do 233 m2 a zastavěnou plochou od 85 do 274 m2 v dispozicích od 3+kk a po 6+1.
 
Zájemce o nové bydlení se navíc může dozvědět řadu zajímavých tipů a informací na blogu moderních dřevostaveb DOMYRIO.

Součástí konstrukcí typových domů DOMYRIO s.r.o. jsou sádrovláknité desky fermacell
×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!
Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.

 
Více informací
×