Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Sádrovláknité desky fermacell jsou součástí stěnových konstrukcí a podlah v bytovém projektu Bernáčkova v Brně-Dolních Heršpicích

08.09.2017

Bytový projekt navazuje na výstavbu obytného parku CUBBE, který byl vBrně-Dolních Heršpicích dokončen vroce 2010 a který realizačně, podobně jako byty vprojektu Bernáčkova, zajišťovala společnost RD Rýmařov. Ta standardně používá sádrovláknité desky fermacell k opláštění stěn a příček svých rodinných a bytových domů, špičkovou akustiku pak zajišťují podlahového systémy fermacell. Developerem bytového projektu je společnost OXES Heršpice, s.r.o.

Nízkoenergetický bytový projekt BERNÁČKOVA – II. etapa je umístěný uprostřed zeleně za IKEA Brno a nabízí moderní, kvalitní a nízkoenergetické bydlení v přírodní lokalitě na okraji města Brna. Jednotlivé objekty jsou umístěny do „L“ a mají čtyři nadzemní podlaží, uvnitř je vytvořen zelený vnitroblok. Bytové domy jsou postaveny jako kombinace moderní sendvičové technologie a železobetonu. Stěny a stropy bytů ve 2. až 4. nadzemním podlaží tvoří dřevěné rámové konstrukce, první nadzemní podlaží a vnitřní uzavřené schodiště, obsluhující jednotlivé byty, jsou ze železobetonu. Majitelé bytu si budou moci užívat nízké provozní náklady (domy jsou realizovány vnízkoenergetickém standardu), sádrovláknité desky fermacell jim pak zajistí další výhody – kromě výborné akustiky i proporcionální poměr tepelné izolace a akumulace tepla pro rovnoměrné a vyvážené klima v prostoru.

Lokalita se vyznačuje jak těsným kontaktem spřírodou stokem řeky Svratky (protizáplavová ochrana je vybudována) a cyklistickou stezkou Brno-Vídeň, tak i všemi výhodami blízkosti významných obchodních brněnských center IKEA, AVION SHOPING PARK a OLYMPIA. Projekt navíc charakterizuje výborná dostupnost centra Brna i důležitých komunikací snávazností na dálniční síť. Velkou výhodou, v porovnání s jinými bytovými projekty na okraji Brna, je občanská vybavenost, komplexnost služeb a bohaté kulturní a sportovního vyžití přímo v lokalitě.

Další informace najdete zde.

×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!
Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.

 
Více informací
×