Prodej vláknocementových obkladů James Hardie® na českém trhu startuje 19. září 2019 v 19:19 hod.

Prodej vláknocementových obkladů James Hardie® na českém trhu startuje 19. září 2019 v 19:19 hod.

19.09.2019

„Fasádní obklady z vláknocementu James Hardie® kombinují dlouhou životnost, perfektní vzhled a snadnou montáž.“ říká k startu prodeje ing. Ondřej Dvořák, obchodní ředitel společnosti Fermacell a dodává: „Obkladové desky HardiePlank® a velkoformátové panely HardiePanel® jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a své uplatnění najdou na provětrávaných fasádách všech typů staveb, na soklech, venkovních podhledech, atikách či římsách. Ode dne  startu oficiálního prodeje se tyto materiály stávají součástí sortimentu významných tuzemských sítí prodejen stavebního materiálu, díkem čemuž budou snadno dostupné investorům i realizačním firmám.
 
Fasádní obklady HardiePlank® o formátu 3 600 × 180 × 8 mm představují spojení přírodní krásy dřeva s trvanlivostí a bezúdržbovostí vláknocementu James Hardie®. Ideální jsou například pro fasádní obklad rodinných a bytových domů nebo designové fasády. Pro velkoformátové řešení fasády jsou určené fasádní obklady HardiePanel® s rozměry 3 050 × 1 220 × 8 mm. Tyto obklady nachází uplatnění na obkladech štítů, na úsporných fasádách objektů pro občanskou výstavbu nebo zavěšených odvětrávaných fasádách.
 
Zájemce o tento všestranný fasádní obklad si bude moci od září 2019 vybírat až z 21 barevných odstínů (rozdělených do 5 harmonických barevných témat) a 3 dekorů (dřevo, hladká struktura a štuková struktura). „Sedm odstínů bude trvale na skladech jako standard, zbývající odstíny budeme dodávat na objednávku.“ upřesňuje ing. Ondřej Dvořák.
 
Veškeré podrobnosti o vláknocementu James Hardie® najdete na www.jameshardie.cz.

 

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×