Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Prezentace James Hardie Europe na odborném semináři Skutečné dřevostavby z CLT

Prezentace James Hardie Europe na odborném semináři Skutečné dřevostavby z CLT

09.10.2023
Ve středu 11. října 2023 se v Hotel Akademii Naháč uskuteční II. ročník odborného semináře, zaměřeného na moderní stavební materiál CLT – křížem vrstvené dřevo. Na akci vystoupí zástupci firem jednotlivých materiálů, které se s CLT často spojují v ucelený objekt. Jedním z přednášejících je i Dipl.-Ing.(FH) Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení společnosti James Hardie Europe, který na semináři představí řešení akustické a požární ochrany pro stavby z CLT panelů s materiály fermacell®.
 
Seminář se cíleně zaměří na informace o CLT a k němu přidruženým materiálům. V řadách účastníků semináře budou stavební firmy, které s tímto materiálem už řadu let pracují. Stejně tak nebudou chybět ani architekti a projektanti, kteří mají s tímto materiálem praktické zkušenosti. Seminář se tak po loňské premiéře stane i letos setkáním řady odborníků, kteří si na téma pohovoří i mimo hlavní sál s přednáškami.
 
Organizátorem semináře je společnost CLT Czechia, která působí na českém trhu jako obchodní partner společnosti Stora Enso. Kromě distribuce CLT panelů se orientuje i na implementaci CLT stavebního materiálu do stavebních objektů a s tím související technickou podporu.
 
Problematice akustické a požární ochrany staveb z CLT panelů se dlouhodobě věnuje i společnost James Hardie Europe, která na českém trhu distribuuje kromě vláknocementových Hardie® obkladů a protipožárních desek Aestuver® sádrovláknité a cementovláknité desky fermacell®. Přednosti sádrovláknitých, cementovláknitých desek a podlahových prvků fermacell® - požární bezpečnost, akustika, statika, zdravé bydlení, široký sortiment, obchodní servis, rozsáhlá certifikace a tradice značky – se v maximální míře uplatňují i u konstrukcí z CLT panelů.
 
Podrobnosti najdete v přiloženém programu.

Prezentace James Hardie Europe na odborném semináři Skutečné dřevostavby z CLT
×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!
Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.

 
Více informací
×