Pokládka podlah s fermacellem v TV pořadu České televize Polopatě

15.02.2016

Vneděli 21. února v8.55 hod. ráno jste mohli na kanálu ČT 1 sledovat moderní hobby magazín Polopatě.V něm jste mohlizískatnejen užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu, ale poprvé na televizních obrazovkách vidět i pokládku suché podlahy spodlahovými prvky fermacell.
Pokud vám pořad unikl, podívejte se do archivu na záznam pořadu Polopatě z neděle 21. února. Cca v 36:30 min. začíná pětiminutová reportáž s ukázkou rekonstrukce dřevěného trámového stropu v bytovém domě. Seznámíte se také s obecnými výhodami a pravidly pro pokládku suchých podlah s podlahovými prvky fermacell.

Reportáže v pořadu Polopatě jsou inspirující, podávané jednoduchým a věcným způsobem a zaujmou široký okruh diváků. Společnost Fermacell nechala v reportáži o pokládce suchých podlah promluvit svého aplikačního technika Klause Křeválka, samotnou realizaci podlahy zajistil pro televizní štáb Fermacell Expert Robert Patera, majitel firmy Stavby 3000 z Prahy. Reportáž se zabývá rekonstrukcí dřevěného trámového stropu v bytovém domě, ale principy, které zde budou objasněny, lze uplatnit i u jiných realizací. Aplikační technik Klaus Křeválek přehledně vysvětlí pravidla po pokládku suchých podlah, ozřejmí fungování všech vrstev ve skladbě a poradí, čemu se vyvarovat.

Fermacell svým vstupem na „televizní půdu“ sleduje několik cílů. „Chceme zvýšit povědomí o značce fermacell a jejich systémech u široké veřejnosti a současně ukázat, jak snadno a efektivně lze s podlahovými prvky fermacell realizovat suchou podlahu. Chceme k práci se suchými systémy podlah motivovat jak domácí kutily, tak i odborníky. Pokud jim reportáž neodpoví na všechny otázky, vždy je tady naše technické poradenství, které vpraxi potvrdí, že dokážeme vyřešit téměř vše.“, uvedl ing. Ondřej Dvořák, obchodní ředitel Fermacell GmbH, o.s. Praha.

Fermacell montáž podlah

×

Fermacell® nastavuje standardy pro udržitelnou výstavbu

Nové enviromentální prohlášení o produktech fermacell®

Sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® ukládají CO2. Institut Bauen und Umwelt e.V. potvrdil nyní svým certifikátem EPD společnosti James Hardie Europe GmbH, že sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® mají negativní emise CO2 a splňují tak nejvyšší standardy pro udržitelnou výstavbu.
Více informací
×