Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

Odstartoval další ročník akce Fermacell Lepší sádroš

18.04.2016

Vkladenské prodejně stavebnin DEK odstartoval vpondělí 18. dubna 2016 3. ročník road show Fermacell Lepší sádroš. Vprůběhu dalších dvou měsíců navštíví na celém území ČR celkem 34 poboček distributorů sádrovláknitých a cementovláknitých materiálů fermacell. Závěrečná prezentace se uskuteční 20. června vprodejně Profi Schierer vPlzni.

Ing. Ondřej Dvořák, obchodní ředitel Fermacell GmbH, o.s. Praha kletošnímu ročníku uvedl:„Letos nebudeme prezentovat pouze tradiční a silné téma rozdílů a přidané hodnoty materiálů fermacell ve srovnání se sádrokartonem. Naše zkušenosti zposledních dvou ročníků i zájem trhu o naše výrobky ukazuje, že ty rozdíly už realizační firmy znají a využívají je. Vletošní road shov chceme maximálně podpořit naše distributory všude tam, kde jsou produkty fermacell běžně skladem a jsou tak okamžitě kdispozici montážním firmám. Více se budeme věnovat cementovláknitým deskám fermacell Powerpanel H20 a HD, které mají široké uplatnění na fasádách a podhledech objektů, vpremiéře představíme také letošní novinku vsortimentu – protipožární systémy AESTUVER.“

Seznam všech poboček, kde proběhne předváděcí akce Fermacell Lepší sádroš naleznete zde.

×

Hledáme partnera pro externí spolupráci v oblasti navrhování podlahového vytápění.

Staňte se součástí týmu fermacell®.

Jsme lídrem evropském trhu s vysoce kvalitními sádrovými vlákny a cementem pojenými deskami, vyrábíme unikátní systém podlahového vytápění fermacell® Therm25™.

Informace: p. Jaroslav Benák
Pro více informací zavolejte na 606 657 523
×