Přihlaste se do našeho Newsletteru!

O požárním řešení konstrukcí na bázi dřeva s materiály fermacell a o hybridních fasádních systémech fermacell se dozvíte více na zářijovém SFS Festivalu v Turnově

01.09.2014

Příklady z praxe požárního řešení konstrukcí na bázi dřeva s materiály fermacell a hybridní fasádní systémy fermacell představí v rámci své prezentace Dipl.-Ing. (FH) Jaroslav Benák, technický ředitel Fermacell GmbH, o.s. Praha na SFS Festivalu Turnov 2014, který v září 2014 organizuje společnost AZ PROMO s.r.o. v sídle společnosti SFS Intec, Vesecko 500, Turnov.

SFS Festival Turnov nabídne v průběhu tří dnů (22.9., 24.9. a 25.9.) všem účastníkům seminářů komplexní pohled na aktuální stavební témata. Přednášet budou uznávaní odborníci z řad akademické veřejnosti i zástupci předních výrobců stavebních materiálů. První den je věnovaný stavbám ze dřeva a jejich požární odolnosti, druhý den fasádám pro energeticky úsporné stavby a poslední, třetí den pak sofistikovaným projektům plochých střech. Vložné na jeden den pro jednoho pracovníka je 150,- Kč a každý ze tří seminářů turnovského „festivalu“ proběhne v odpoledních hodinách – od 13.00 do cca 17.15 hod.

Program každého dne je akreditován a zařazen do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT a ČKA. SPS Festival je určen stavební odborné veřejnosti – autorizovaným členům ČKAIT i ČKA, stavebním firmám, zástupcům měst a obcí, bytovým družstvům a lidem, zajímajícím se o nové trendy v oblasti stavebnictví. Každý účastník obdrží sborník přednášek, katalogy, CD a prospekty prezentujících firem. Přihlásit se můžete on-line přihláškou na www.azpromo.cz, přihlášku je možné podat mailem, faxem nebo telefonicky. Kontakty najdete na uvedených webových stránkách.

Pozvánka na SFS festival (PDF, 2 MB)

×

Přihlaste se k odběru Newsletteru!

Naše produkty a řešení neustále vyvíjíme a zlepšujeme!
Pokud máte zájem, přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kde Vám přineseme:
  • Nová technická řešení pro Váš projekt
  • Semináře, webináře a další akce pro naše zákazníky
  • Reference, nápady, případové studie projektů
Přihlásit se k odběru novinek
×