Nový prospekt fermacell a Baumit prezentuje špičkové povrchové úpravy pro suchou výstavbu

20.11.2018

Brožura fermacell

Nový prospekt seznamuje zpracovatele s výhodami suchých desek fermacell a nátěrů stěn, podhledů a příček systémem Baumit. Prezentuje také vhodné kombinace produktů obou značek pro různá interiérová a exteriérová řešení.

V obytných prostorách se standardní relativní vlhkostí je ideální natřít klasické sádrovláknité desky fermacell Základním nátěrem Baumit a na vrchní pohledovou vrstvu pak použít Baumit Klima barvu.

Pro podhledy zatížené vzdušnou vlhkostí, ale bez přímého přístupu vody, je vhodnou kombinací sádrovláknitá deska fermacell, opatřená nátěrem Baumit MultiPrimer a krycím nátěrem Baumit StarColor, popř. Baumit PuraColor.

Díky spojení materiálů fermacell s nátěrovými hmotami Baumit je spolehlivost a krása možná i v těžkých podmínkách – tj. v bazénech, wellness prostorách nebo zimních zahradách, tedy všude tam, kde je vysoká relativní vlhkost. Stačí nahradit sádrovláknité desky fermacell voděodolnými cementovláknitými deskami fermacell Powerpanel H2O a ty natřít nátěrem Baumit MultiPrimer a krycím nátěrem Baumit StarColor, popř. Baumit PuraColor.

Problémem nejsou ani fasády – i tady jsou podkladem desky fermacell Powerpanel H2O, natřené základním nátěrem Baumit MultiPrimer a pro konečnou povrchovou úpravu je pak použít nátěr Baumit StarColor, popř. Baumit NanoporColor.

Na fasádních deskách fermacell Powerpanel H2O se výborně uplatní i tenkovrstvá omítka Baumit, tvořená stěrkou Baumit StarContact, výztužnou vrstvou Baumit StarTex a podkladním nátěrem Baumit PremiumPrimer. Pro finální omítku lze použít všechny typy pastovitých fasádních omítek Baumit, například samočisticí omítku s fotokatalyzátorem Baumit NanoporTop pro dlouhodobě krásnou fasádu.

Nový prospekt si můžete stáhnout formátu PDF zde....

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×