Nový ceník James Hardie Europe: ceny zůstávají, sortiment roste

Nový ceník James Hardie Europe: ceny zůstávají, sortiment roste

07.09.2023
Od 1.9. 2023 platí nový ceník společnosti James Hardie Europe. V aktualizovaném vydání ceníku se nemění ceny, ale přibyly v něm nové produkty. Kromě sádrovláknitých a cementovláknitých desek a podlahových systémů fermacell® se v něm poprvé objeví kompletní sortiment rodiny vláknocementových Hardie® obkladů, které společnost James Hardie Europe nabízí v Česku a na Slovensku.
 
Výběr je široký, dostupné jsou nejen různé formáty, ale i barvy a struktury, samozřejmostí je kompletní příslušenství a vše, co projektant a realizační firma potřebuje pro zjednodušení plánování a realizaci projektu. Aktuální ceník je rozšířen o 50 nových produktů: z produktové řady fermacell® je to 78016 Pojivo pro kamenivo a 79054 Zakládací profil HD. Z Hardie® produktů jsou to desky Hardie® VL Plank v 8 barvách a panely Hardie® Architectural Panel ve dvou strukturách a 6 barvách. K tomu potřebné profily, šrouby a příslušenství. S ceníkem vychází i nový Kompletní program James Hardie Europe.
 
Aktuální ceník, platný od 01.09.2023 si můžete stáhnout zde nebo zde.
 
×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×