Potřebujete poradit? Spojte se s námi!
Navigace
Suchá výstavba
Školy a školky
Administrativní budovy
Hotely
Nemocnice
Dřevostavby
Fasády
Podlahy
Požární ochrana
Informační portál
Vždy vás informujeme!
Konstrukce
Ke stažení
Produkty
Řešení
Důležité odkazy
Aktuality
Kontakty
Kup fermacell online
Regionální manažeři
Školení a semináře
Segmenty
Produkty a řešení
Spojení požární bezpečnosti staveb a sádrovláknitých a cementovláknitých materiálů fermacell má na českém trhu už dlouhou tradici, dalším produktem, který posílí postavení značky Fermacell na trhu protipožárních desek, je letošní novinka – desky fermacell AESTUVER.
Cementové protipožární desky fermacell AESTUVER splňují požadavky nejvyšší kategorie použití typu X podle ETAG 018-1 a mohou být bez problémů použity v exteriéru a zatíženy povětrnostními vlivy. Kromě vynikající požární odolnosti těchto desek je jejich silnou stránkou široký rozsah použití při řešení požární ochrany pro stěny, stropy, obklady sloupů a nosníků a pro zvyšování požární odolnosti stávajících konstrukcí. Se speciální protipožární deskou přichází i kompletní příslušenství a materiály pro řešení dilatačních spár a ucpávek. Výhodou desky AESTUVER – kromě již zmíněné odolnosti proti povětrnostním vlivům – je i její estetický hladký povrch, který z ní dělá pohledovou desku bez úprav nebo naopak dobře přilnavý povrch pro lepidla a povrchové úpravy.
"Jde o špičkový produkt v nabídce společnosti Fermacell – při použití protipožárních desek fermacell AESTUVER lze spojit vysoké požadavky na požární ochranu s opticky atraktivním designem.", říká ing. Ondřej Dvořák, obchodní ředitel Fermacell GmbH, o.s. Praha a dodává: "Při uvádění novinky na trh se navíc můžeme opřít o široké spektrum speciálních konstrukcí, které pamatují na všechny detaily moderních staveb včetně spár, ucpávek nebo obkladů sloupů a nosníků."
Podrobnosti o nových cementových protipožárních deskách fermacell AESTUVER najdete na webu www.aestuver.cz.