Nová brožura přiblíží všechny přednosti podlahových systémů fermacell° i investorům z řad široké veřejnosti

Nová brožura přiblíží všechny přednosti podlahových systémů fermacell° i investorům z řad široké veřejnosti

25.10.2021
 
Podlahové systémy fermacell° si i bez velké mediální kampaně postupně vybudovaly na českém trhu mimořádně silné postavení. Hlavní zásluhu na tom mají jejich jedinečné vlastnosti, o nichž se dnes a denně přesvědčují nejen projektanti nebo realizační firmy, ale všichni, kdo si výhody těchto podlah vyzkoušeli v roli malých či velkých investorů. Klíčové přednosti těchto oblíbených suchých podlah shrnuje a názornou formou prezentuje i nová brožura, kterou pod názvem „Podlahové systémy fermacell°: Rychlé + 100% suché řešení pro Vaše podlahové projekty“ vydává na podzim 2021 společnost James Hardie Europe.

 

Čtenář v ní najde nejen ukázky referenčních realizací. Výhody suchých podlahových systémů fermacell°, tedy suchý technologický proces bez škodlivé vlhkosti a čekání na vyschnutí, který funguje jako optimální podklad pro další podlahoviny, jsou jen úvodní „ochutnávkou“. Výčet přínosů pro majitele bytu či domu je mnohem delší. Stačí zmínit, že pokládka krytin je možná bez technologických prostojů, velmi krátká je i doba pokládky samotné podlahy fermacell°. Díky malé hmotnosti nevznikají v interiéru žádné statické problémy - např. u dřevěných trámových stropů. Suché podlahy fermacell° mají vynikající akustické a tepelné vlastnosti a jsou vhodné i pro systémy podlahového topení. Navíc poskytují bezpečnou požární ochranu a nabízí příjemný pocit při chůzi. A v provedení fermacell° greenline také aktivně zlepšují kvalitu vzduchu v místnosti díky čistící síle ovčí vlny

 

Brožura také obsahuje přehled hlavních produktových kategorií, čtenář v ní tak najde nejen samotné podlahové prvky, ale i podsypy pro vyrovnání podlah nebo voštinový systém fermacell° pro zlepšení akustiky podlahové konstrukce. K vidění jsou i možnosti aplikace ve vlhkých a mokrých místnostech nebo příklady podlahových krytin, které se úspěšně instalují na podlahové prvky fermacell°.

 

Za úspěchy suchých podlah fermacell° nejsou jen jejich vlastnosti. Projektanti či realizační firmy úspěšně využívají promyšlený návrhový formulář na webu fermacell.cz, díky kterému dostane každý, kdo vyplní připravený dotazník, bezplatný návrh skladby podlah. Navržené řešení plně odpovídá potřebám zadavatele i situaci v objektu, ve kterém bude suchá podlaha umístěna. Realizovat takto navrženou podlahu pak může specializovaná firma, která má s materiály fermacell° zkušenosti.

 

Novou brožuru si ve formátu PDF můžete stáhnout zdarma na webu fermacell.cz v sekci Ke stažení.

Nová brožura přiblíží všechny přednosti podlahových systémů fermacell° i investorům z řad široké veřejnosti
×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×