POZOR AKCE! Jamesovy odměny za nákup podlahových prvků fermacell!
Navigace
Suchá výstavba
Školy a školky
Administrativní budovy
Hotely
Nemocnice
Dřevostavby
Fasády
Podlahy
Sádrovláknité desky
Cementovláknité desky
Podlahové prvky
Konstrukce
Opláštění výtahových šachet
Lepení kamene
Fermacell v exteriéru
Bezpečnostní konstrukce
Konstrukční detaily
Důležité odkazy
Aktuality
Ke stažení
Kontakty
Kup fermacell online
Přihlášení k odběru novinek
Produkty
Regionální manažeři
Školení a semináře
Segmenty
Řešení
Newsletter
Montážní videa
V neděli 2. září v 8.55 hod. bude mít premiéru nové vydání oblíbeného hobby magazínu České televize Polopatě. Součástí vysílání bude i rekonstrukce stěn a podlah činžovního bytu v Praze, při které majitelé úspěšně využili všech předností systémů suché výstavby fermacell.
Předmětem rekonstrukce byly dva pokoje a koupelna a majitelé měli jasné zadání: odstranit typické neduhy starších bytů (slabé zdi, kterými prostupuje hluk od sousedů, hrbolaté a hrubé omítky a koupelnu, která u nevyhovuje současným standardům bydlení) a rychle vytvořit komfortní prostředí s hladkými stěnami, pevnou podlahou a s dobrou akustikou vnitřních prostor.
Realizační firma jim původně nabídla sádrokarton, ale oni i díky znalosti kampaně „fermacell – lepší sádroš“ trvali na použití sádrovláknitých a cementovláknitých materiálů fermacell. A jak celá realizace ukázala, volba fermacellu byla ideálním řešením – jeho pevnost, tvrdost a únosnost se osvědčila na stěnách pokojů i koupelny, výhodou byly i subtilnější konstrukce. Rekonstrukce proběhla bez problémů, velmi rychle a přesně dle představ majitelů. Překvapeni lehkostí instalace byli i montážníci – manipulace a řezání byly jednoduché a konstrukci stěnových příček tvořil rošt ze stejných profilů, které se používají pro sádrokarton.
A pokud budete vysílání pořadu Polopatě v neděli dopoledne sledovat, můžete se zúčastnit atraktivní soutěže, kterou připravila pro diváky společnost Fermacell. Jeden vylosovaný divák, který pošle správnou odpověď na soutěžní otázku, získá 55 metrů čtverečních sádrovláknitých podlahových prvků Fermacell pro kompletní rekonstrukci bytu včetně technického návrhu optimální skladby v celkové hodnotě 18 tisíc korun!
Pokud nestihnete premiéru v neděli ráno, zkuste reprízy nebo iVysílání České televize nebo počkejte, až se na webu fermacell objeví video se záznamem pořadu. První reprízu pořadu můžete shlédnout v pátek 7. září v 16,30 hod., druhou pak v sobotu 8. září v 6,30 hod.