Vyzkoušejte fermacell místo OSB

Nečekej na OSB vyzkoušej fermacell®

22.04.2021

Motiv fotbalového střídání, kdy do hry vstupuje na místo střídaného nový hráč plný energie, dominuje nové kampani společnosti James Hardie Europe. Ta v něm výrobcům a dodavatelům dřevostaveb připomíná, že i v situacích, která nastala v současnosti na tuzemském trhu, mají jeho aktéři k dispozici silnou a velmi efektivní náhradu za OSB desky. Jsou jí sádrovláknité a cementovláknité desky fermacell®.

„Nečekej na OSB, vyzkoušej fermacell®“ – efektivní konstrukce pro stabilní dřevostavby této na českém trhu zavedené značky sádrovláknitých a cementovláknitých materiálů jsou dřevostavbařům k dispozici i v případech, kdy mají objednávku, čas je tlačí a doposud používaný materiál je najednou nedostupný.  Fermacell jim nabízí jistotu v dodávkách a ucelené technické řešení pro dřevostavby.

Více o výhodách materiálů fermacell vs. OSB naleznete zde.

Stěna OSB+SDK

Sádrovláknitá deska fermacell® je jedna deska na všechno, která nabízí ztužující opláštění dle EC 5 s požární odolností a akustickými vlastnostmi pro štíhlé, efektivní a hospodárné konstrukce.

Stěna fermacell

Plnohodnotnou náhradou OSB desky u difúzně otevřených konstrukcí obvodových stěn jsou navíc desky fermacell® Vapor je.
 

Kampaň připomíná tři silné důvody pro náhradu OSB desek sádrovláknitými deskami fermacell®

1) Technické vlastnosti

  • staticky nosné a ztužující opláštění dle ČSN EN 1995 -1-1
  • požární bezpečnost (REI 30 – REI 120)
  • ​skvělé akustické parametry  (Rw = 44 -72 dB
Fermacell desky technické vlastnosti

2) Stabilita a zatížitelnost

fermacell® dovoluje konzolové zatížení až 100 kg bez nutnosti kotvení do podkonstrukce

Fermacell desky difuzně otevřené konstrukce

3) Elegantní řešení pro difúzně otevřené konstrukce s úsporou nákladů, materiálu i času

Kašírovaná sádrovláknitá parobrzdná deska s difúzním odporem sd ≥ 3m fermacell® Vapor představuje odzkoušené a certifikované řešení pro difúzně otevřené konstrukce obvodových stěn dřevostaveb.

 

 

„Střídaní hráčů“ aneb „Nečekej na OSB, vyzkoušej fermacell“ se netýká jen dřevostaveb. Fermacell® dokáže efektivně nahradit OSB desky i u modulárních konstrukcí, na fasádách, podbitích a dalších částech vnějších a vnitřních stěn staveb. Totéž platí i u podlah a výhod podlahových systémů fermacell®. Na všechny uvedené segmenty budou v nejbližších dnech a týdnech cílit informace o možnostech a výhodách sádrovláknitých a cementovláknitých materiálů fermacell, on-line školení jsou také pracovníci všech obchodních sítí, které dnes fermacell na trhu nabízí.

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×