Na novém webu jameshardie.cz se podrobně seznámíte s vláknocementovými obklady James Hardie

Na novém webu jameshardie.cz se podrobně seznámíte s vláknocementovými obklady James Hardie

15.01.2020
V závěru loňského roku byly spuštěny nové webové stránky jameshardie.cz, které jsou určeny pro odbornou i laickou veřejnost a které podrobně komunikují výhody a vlastnosti vláknocementových produktů James Hardie.
 
Provozovatelem webu jameshardie.cz je společnost James Hardie Europe GmbH, organizační složka Praha, která je členem mezinárodní skupiny James Hardie Group. Grafika a struktura stránek je velmi podobná webům značky fermacell® a Aestuver® a pražská organizační složka James Hardie tak i touto formou potvrzuje výhody spojení tří silných značek v oblasti stavebnictví.
 
Návštěvník se novém webu dozví o historii a současnosti společnosti James Hardie, co je vláknocement a proč jej používat a s jakými typy obkladů mohou tuzemští investoři, majitelé domů, architekti, projektanti a stavební firmy pracovat. Nechybí detailní informace o velkoformátových fasádních panelech HardiePanel® a HardiePlank® včetně originálního programu příslušenství. Inspirací pro návštěvníky jsou montážní videa, průběžně doplňovány budou i aktuality s novinkami v nabídce, službách či se zajímavými realizacemi.
 
Ke stažení jsou na novém webu i nejžádanější brožury - montážní a projekční podklady a návody, produktové listy, přehledy pro projektanty a aktuální ceník produktů fermacell, James Hardie a AESTUVER.

 
×

Fermacell® nastavuje standardy pro udržitelnou výstavbu

Nové enviromentální prohlášení o produktech fermacell®

Sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® ukládají CO2. Institut Bauen und Umwelt e.V. potvrdil nyní svým certifikátem EPD společnosti James Hardie Europe GmbH, že sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® mají negativní emise CO2 a splňují tak nejvyšší standardy pro udržitelnou výstavbu.
Více informací
×