Soutěž o stahovací latě fermacell!

Na listopadové konferenci EUROPANEL 2016 v Liberci představí své novinky i Fermacell

15.11.2016

Europanel 2016

Letošní konference EUROPANEL 2016 se uskuteční ve čtvrtek 24. listopadu 2016 v Zábavném centru Babylon v Liberci. Součástí setkání bude i prohlídka rozestavěného experimentálního domu společnosti EUROPANEL. Fasádní desky, systém suchých podlah fermacell a další aplikace sádrovláknitých desek v domech realizovaných stavebním systémem EUROPANEL představí i Fermacell.

V rámci přednášek partnerů společnosti EUROPANEL se účastníci konference seznámí s řešením hromosvodu pro dřevostavby s možností vedení po hořlavém povrchu (Stormsys s.r.o.), se zateplovacím systémem STOMIX pro EUROPANEL (Stomix spol. sr.o.), podlahovým topením HEATFLOW (Heatenergy). Vdalší části představí Aleš Pechtor zFermacellu aktuální novinky vsortimentu sádrovláknitých a cementovláknitých materiálů fermacell. Obsah prezentace Fermacell vychází z montážního předpisu Profitip Fermacell + EUROPANEL® pro aplikaci sádrovláknitých a cementovláknitých systémů fermacell ve stavebním systému EUROPANEL Ten popisuje opláštění stěn, stropů a střešních šikmin deskami fermacell. Novinky v oblasti zemních vrutů bude prezentovat Pavel Hrubý z BAYO-S, nové tmely a fólie Jíří Neugebauer z Tremco Illbruck.

Rozšíření stavebního systému EUROPANEL o nové prvky, tepelně technické posouzení podlah, stěn a střešních plášťů, požární zkoušky a nová požární řešení, akustické zkoušky a řešení vzduchové neprůzvučnosti konstrukcí spolu s vývojovými programy a inovacemi společnosti EUROPANEL s.r.o. představí vzávěru konference Luděk Liška, vedoucí obchodního oddělení EUROPANEL.

Podrobný program akce si můžete stáhnout ZDE.

×

Přihlaste se k odběru Newsletteru!

Naše produkty a řešení neustále vyvíjíme a zlepšujeme!
Pokud máte zájem, přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kde Vám přineseme:
  • Nová technická řešení pro Váš projekt
  • Semináře, webináře a další akce pro naše zákazníky
  • Reference, nápady, případové studie projektů
Přihlásit se k odběru novinek
×