Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Na konci ledna byla v Plzni dokončena hrubá stavba III. etapy projektu Byty Zbůch

08.03.2019

Na konci ledna byla v Plzni dokončena hrubá stavba III. etapy projektu Byty Zbůch

Bydlení ve dvou nově postavených bytových domech s 35 bytovými jednotkami v obci Zbůch, cca 7 km od Plzně, bude po dokončení spojené s kvalitními stavebními materiály, působivou fasádou, nápaditým rozvržením interiérů a nízkými provozními náklady. Byty Zbůch, postavené v rámci III. etapy, poskytnou nadstandardní zázemí o dispozicích 1+kk až 3+kk. I v tomto případě, stejně jako u prvních dvou etap projektu, se jedná o montovanou stavbu - dřevostavbu z fermacellových panelů.

Certifikace konstrukce splňuje přísná kritéria na hluk či na energetickou náročnost, jejímž důkazem je energetický štítek “B”. Energetická náročnost této kategorie potěší příští majitele především z pohledu levného provozu – byty 2+kk mají náklady kolem 2 000 Kč za měsíc. Kolaudace se předpokládá v létě 2019. Developerem celého projektu je společnost OXES Zbůch, s.r.o. Zájem o byty je i v této etapě vysoký – v prvním bytovém domě je z 11 bytů na konci ledna volný už jen jeden byt o velikosti1+kk, zbylé jsou prodány nebo rezervovány. Ale zájemci nemusí věšet hlavu – v další fázi se počítá s druhým bytovým domem se 24 byty.

Desky fermacell jsou už několik let používány v bytových domech OXES na obvodových stěnách, vnitřních nosných mezibytových stěnách a vnitřních stěnách bytů, fermacell je použit také v konstrukcích vnitřních prostor domů. Důvodů pro uplatnění sádrovláknitých materiálů fermacell je hned několik: desky splňují náročné požární, statické a akustické požadavky a v kombinaci se dřevem jsou vhodné pro stavbu moderních plnohodnotných konstrukcí rodinných i bytových domů. V projekční činnosti je jejich výhodou dostupná technická podpora a práci ulehčuje ucelená řada zkoušek a certifikátů.

Panely s deskami fermacell vyrábí i pro tuto etapu společnost Easy Wood System, která má svůj výrobní závod v areálu o rozloze 22.000 m² v Bělorusku ve městě Vitebsk. Již od roku 2014 se soustředí na výrobu obvodových, vnitřních a stropních panelů a její roční kapacita výroby je cca 300 rodinných domů. Ve výrobě se soustředí na kvalitu, rychlost a přesnost, ale v neposlední řadě neopomíjí dbát také na ekologii. Veškeré její výrobky jsou certifikovány a splňují přísné normy na hluk, požární bezpečnost či nosnost. Své panely umisťuje na střední a velké stavební projekty.

×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!
Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.

 
Více informací
×