MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY uvádí na trh bungalov Veritas jako novinku pro letošní sezónu

27.04.2018
ORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY uvádí na trh bungalov Veritas jako novinku pro letošní sezónu

Nový dům Veritas představuje elegantní řešení čtyřpokojového domu se vstupem z čelní strany, který je určen zejména pro užší pozemky. Opravdové srdce dřevostavby je tvořeno velkorysým obývacím pokojem s kuchyní, místem pro stolování a výhodně umístěnými krbovými kamny. Velké pokoje v rozích rodinného domu poskytují svým obyvatelům dostatek prostoru a zároveň potřebné soukromí. Nespornou výhodou nového bungalovu Veritas je také částečně zastřešená terasa, lákající k odpočinku a grilování s přáteli. Dům s dispozicí 4+kk a podlahovou plochou 104 m2 pořídíte bez základové desky na klíč v základní třídě jakosti „pozdní sběr“ za atraktivní cenu 2.350.000,-Kč (vč. DPH).

MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY používají pro své typové domy ty nejkvalitnější materiály včetně podlahových prvků fermacell a sádrovláknitých desek fermacell. Desky fermacell jsou ve standardu použity na vnitřní povrchy koupelen a WC a v nejvyšší třídě jakosti ‚Fortifikované“ i na vnitřní povrchy stěn. Vlastní nosná konstrukce dřevostaveb je navržena a zhotovena v difuzně otevřeném stavebním SYSTÉMU DNK.

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×