Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY uvádí na trh bungalov Veritas jako novinku pro letošní sezónu

27.04.2018
ORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY uvádí na trh bungalov Veritas jako novinku pro letošní sezónu

Nový dům Veritas představuje elegantní řešení čtyřpokojového domu se vstupem z čelní strany, který je určen zejména pro užší pozemky. Opravdové srdce dřevostavby je tvořeno velkorysým obývacím pokojem s kuchyní, místem pro stolování a výhodně umístěnými krbovými kamny. Velké pokoje v rozích rodinného domu poskytují svým obyvatelům dostatek prostoru a zároveň potřebné soukromí. Nespornou výhodou nového bungalovu Veritas je také částečně zastřešená terasa, lákající k odpočinku a grilování s přáteli. Dům s dispozicí 4+kk a podlahovou plochou 104 m2 pořídíte bez základové desky na klíč v základní třídě jakosti „pozdní sběr“ za atraktivní cenu 2.350.000,-Kč (vč. DPH).

MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY používají pro své typové domy ty nejkvalitnější materiály včetně podlahových prvků fermacell a sádrovláknitých desek fermacell. Desky fermacell jsou ve standardu použity na vnitřní povrchy koupelen a WC a v nejvyšší třídě jakosti ‚Fortifikované“ i na vnitřní povrchy stěn. Vlastní nosná konstrukce dřevostaveb je navržena a zhotovena v difuzně otevřeném stavebním SYSTÉMU DNK.

×

Hledáme partnera pro externí spolupráci v oblasti navrhování podlahového vytápění.

Staňte se součástí týmu fermacell®.

Jsme lídrem evropském trhu s vysoce kvalitními sádrovými vlákny a cementem pojenými deskami, vyrábíme unikátní systém podlahového vytápění fermacell® Therm25™.

Informace: p. Jaroslav Benák
Pro více informací zavolejte na 606 657 523
×