Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Letošní roadshow Lepší sádroš představila výhody fermacellu ve 34 prodejnách stavebního materiálu

13.06.2016

I letošní duben byl u společnosti Fermacell měsícem startu prezentační akce Lepší sádroš. Premiéra letošního ročníku (již třetího) se uskutečnila 18. dubna vKladně a během dubna, května a června navštívil letošní tým 25 měst České republiky a vnich 34 prodejen stavebnin. Celá roadshow skončila 28. června ve Vodňanech.

Třetí ročník už dovoluje malé ohlédnutí a bilancování. První rok – 2014 - byl premiérový a výhody materiálů fermacell představoval touto formou distributorům i jejich zákazníkům vůbec poprvé. Bylo potřeba hodně vysvětlovat a na praktických případech ukazovat, že sfermacellem se vyplatí pracovat. Vroce 2015 to už bylo jiné - ve srovnání s prvním rokem na turné výrazně přibylo návštěvníků/zákazníků, kteří s fermacellem začali v průběhu let 2014 a 2015 pracovat nebo kteří aktuálně řešili zakázky, na kterých systémy fermacell instalovali. A právě skončený rok 2016 byl opět vněčem jiný – kvantita se proměnila vkvalitu jak zpohledu prodejen stavebnin, které materiály fermacell vrámci akce prezentovaly, tak i zpohledu znalostí realizačních firem. Otázky jako „Proč používat fermacell?“ už zmizely, nejčastěji se objevují nové, například „Kde ještě můžeme fermacell uplatnit?“ Zkušenosti profesionálů zoblasti suché výstavby jsou díky stovkám úspěšných realizací novostaveb či rekonstrukcí smateriály fermacell velmi rozsáhlé a dobré, silnou pozici má fermacell i u distributorů, kteří fermacell prodávají.

Turné tak bylo i letos, podobně jako první dva ročníky, úspěšné. Tým agentury Amden, která roadshow i vroce 2016 organizovala, doplněný o obchodní zástupce a aplikační techniky firmy Fermacell, využil zkušenosti z příprav a průběhu roadshow vletech 2014 a 2015 a nabídl návštěvníkům nejen perfektní produkt, ale i dokonalý servis. A ktomu přes tisíc rozdaných dárků a více než 1700 publikací Fermacell.

Vcentru pozornosti byly jak tradiční sádrovláknité desky fermacell a jejich uplatnění při realizací stěn a podlah nových nebo rekonstruovaných bytů, rodinných a bytových domů a dalších objektů (dřevostaveb, škol a školek, administrativních budov, nemocnic apod.), ale i cementovláknité desky fermacell Powerpanel H2O a HD, vhodné pro opláštění fasád či realizaci exteriérových podhledů. Poprvé byla představena i letošní novinka, protipožární desky fermacell Aestuver.

fermacell - lepší sádroš

×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!
Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.

 
Více informací
×