Letošní Den otevřených dřevostaveb zpřístupní 60 domů

Letošní Den otevřených dřevostaveb zpřístupní 60 domů

29.09.2021
 
Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD), jejíž generálním partnerem je společnost James Hardie Europe, pořádá v sobotu 9. října tradiční Den otevřených dřevostaveb, který zdarma napříč ČR umožní navštívit 60 staveb. Vyberte si tak svůj budoucí dům, mateřskou školku nebo navštivte přímo výrobní závody, kde tyto nejkvalitnější stavby vznikají.
 
Den otevřených dřevostaveb se uskuteční druhou říjnovou sobotu od 10:00 do 17:00 hod., a to za přítomnosti odborníků z realizačních firem. Ti budou připraveni odpovídat na veškeré zvídavé dotazy související s projekty dřevostaveb a realizací domů. Akci organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).
 
Kompletní seznam návštěvních míst je zveřejněn již nyní na webu www.DenDrevostaveb.cz! Na stránkách si zájemci mohou prohlédnout mapu staveb, vytipovat nejzajímavější místa a u každého z vybraných domů si registrovat čas návštěvy. Mezi šesti desítkami dřevostaveb jsou především referenční stavby, vzorové domy a rozestavěné konstrukce. V rámci této akce lze po celé České republice vstoupit do rozestavěných i dokončených dřevostaveb a výrobních závodů členů ADMD, kterými jsou stavební firmy s certifikátem Dokument národní kvality. Ten zaručuje vysokou kvalitu staveb od těchto firem.
 
Přesvědčte se o kvalitní a pečlivé práci certifikovaných dřevostavitelů, získejte důležité technické informace a načerpejte inspiraci při výběru svého nového domu. Na vlastní oči poznejte rychlý a precizní způsob výroby a výstavby domů ze dřeva od členů ADMD. Sledujte facebookovou událost ZDE, kde najdete nejaktuálnější informace a představení všech staveb.
 
Záštitu nad akcí Den otevřených dřevostaveb převzal ministr zemědělství Miroslav Toman. Ředitelka ADMD Ing. Lenka Trandová připravila na kanálu Youtube i poutavou videopozvánku.

 
×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×