Královehradecký výrobce dřevostaveb D.E.E.D. použil při opláštění restaurace Up Obora Hurt v Lanškrouně desky fermacell

14.08.2018

Historie Dlouhého rybníka u Lanškrouna sahá až do 15. století a až do začátku 20. století byl využívaný k rybničnímu hospodaření. Od r. 1911 slouží k rekreačním účelům, v současnosti je to oblíbené přírodní koupaliště s výbornými podmínkami pro windsurfing. Restauraci Up Obora Hurt nedaleko Dlouhého rybnika stavěla firma D.E.E.D. CZECH s.r.o. z Hradce Králové jako dřevostavbu a při opláštění konstrukce použila sadrovláknité desky fermacell.

Na břehu Dlouhého rybníka najdete půjčovnu lodí a loděk, půjčovnu plachetnic a windsurfingů, probíhá tady i výuka jachtingu. Atraktivitu lokality využívá i restaurace s ubytováním v chatkách Up Obora Hurt. Restaurace disponuje kapacitou až 300 hostů a posezení je možné jak ve vnitřních prostorách s odděleným salonkem pro 50 hostů, tak na venkovních krytých terasách. Pro sportovní vyžití je k dispozici víceúčelové hřiště s umělým povrchem, kulečníková herna a dětské hřiště. Restaurace je zaměřena jak na denní provoz, tak i na pořádání rodinných oslav, svateb, firemních akcí, rautů či jakékoli jiné společenské události. V Up OBOŘE HURT jsou také nově zrekonstruované moderní chaty ideální pro rodinné dovolené a odpočinkové víkendy v přírodě. V hlavním sálu je velké promítací plátno vhodné pro prezentační akce.

Společnost D.E.E.D. byla založena v lednu 2001 a navázala na více než šedesátiletou tradici a bohaté zkušenosti německé firmy. V současnosti se řadí k významným výrobcům a dodavatelům dřevostaveb u nás. Firma disponuje novou výrobní halou, vybavenou vlastním moderním technickým zázemím, ve které školení pracovníci ročně vyrobí více než 50 rodinných domů. Staví rodinné domy v celé ČR a v zahraničí (Německo, Rakousko, Švýcarsko, Belgie).

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×