Jaroslav Benák představí téma požární bezpečnosti na čtvrtém ročníku Festivalu architektury v Brně

Jaroslav Benák představí téma požární bezpečnosti na čtvrtém ročníku Festivalu architektury v Brně

24.02.2023
 
Cílem příspěvku Jaroslava Benáka, vedoucího technického oddělení společnost James Hardie Europe, „Požární bezpečnost dřevostaveb – od detailů k realizaci“, je představení problematiky požární bezpečnosti konstrukcí na bázi dřeva. Nebudou chybět příklady požárních zkoušek konstrukcí, realizace, detaily a řešení. Účastníci Festivalu architektury se na ni mohou těšit v pátek 3. března odpoledne.
 
Čtvrtý ročník Festivalu architektury, který je součástí Stavebního veletrhu v Brně, nabídne návštěvníkům autentickou přehlídku technologií budoucnosti stavebnictví i ukázek modulárních staveb pro bydlení či glamping.
 
Program je rozdělen do čtyř tematických okruhů: proměna moderního stavebnictví (odborné přednášky a ukázky technologií stavebnictví 4.0), adaptace budov na stav energetiky (přednášky a besedy věnované modernizaci staveb), modulární bydlení a rekreace (mezinárodní výstava modulů pro bydlení a rekreaci) a 3D konstrukce tištěné z betonu (přehlídka nejmodernějších přístupů k realizaci staveb).
 
Pořadatelem akce je Rada pro zelené střechy, z.s., mezi partnery letošního ročníku je i Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Informace o aktuálním ročníku, jeho programu včetně informací o vstupenkách (samostatně jen na Festival architektury nebo i na Stavební veletrh Brno) najdete na www.festival-architektury.cz.

FA 2023
×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×