Jamesovy odměny jsou zpět. Oblíbená prodejní akce společnosti James Hardie Europe je opět tady!

Jamesovy odměny jsou zpět. Oblíbená prodejní akce společnosti James Hardie Europe je opět tady!

11.09.2023
Nakupte v období od 15. září do 15. listopadu 2023 jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo prvky podlahového vytápění fermacell® Therm25 a získejte Jamesovu odměnu!
Základní podmínkou zapojení do soutěže je vyplnění formuláře a nahrání prodejního dokladu. Minimální množství pro zisk jedné ze tří Jamesovych odměn je 100 m2 našich podlahových produktů po sečtení všech dokladů, ty se v období trvání akce sčítají, takže na to máte dva měsíce. Jednotlivé nákupy mohou být menší. Doporučujeme registrovat každý nákup. Můžete tak učinit hned na prodejně nebo později z pohodlí domova. Důležité bude, aby jejich součet po nahrání všech dokladů dosáhl hranici alespoň 100 m2. V takovém případě na vás čeká soudek piva, mikina a kulich Hardie®.
 
Pokud bude součet všech vašich nákupů větší než 300 m2 a současně nepřekročí plochu 500 m2, máme pro vás připraven značkový reproduktor JBL GO 3 a láhev skvělého rumu + mikinu a kulich Hardie®. Při celkovém nákupu nad 500 m2 podlahových prvků fermacell® nebo prvků podlahového vytápění fermacell® Therm25 se můžete těšit na poukázku v hodnotě 5000 Kč na nákup ve vašich stavebninách, navíc dostanete mikinu a kulich Hardie®.
 
Princip soutěže je jednoduchý, ostatně tady jsou Jamesova slova k soutěži: „Nakoupíš, dostaneš! Tyto produkty stejně potřebuješ, tak neváhej a zastav se ve svých stavebninách nebo nakup online. Účtenku mi naskenuj a pošli. Nebuď skromný a vyplň mi formulář pokaždé, když něco nakoupíš. Já si to na konci sečtu a podle tvé snahy tě odměním. Klidně připiš svou velikost, ať ti mikča hezky sedne. Cenu, co jsem si pro tebe nachystal, si vyzvedni tam, kde si nakoupil. S detaily se ti ozvu předem.“
 
×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×