Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

Jamesovy odměny jsou tady a běží až do konce března

Jamesovy odměny jsou tady a běží až do konce března

04.02.2022

Promo akce společnosti James Hardie Europe odstartovala na začátku února a nabízí při nákupu jakékoliv podlahového prvku fermacell® zajímavé odměny. Jednotlivé nákupy lze přitom v období trvání akce, tedy až do 31. března 2022, sčítat.

 

Výše odměn je odstupňována podle nakoupených čtverečních metrů. Při nákupu v rozmezí 101 až 300 m2 podlahových prvků fermacell® dostanete mikinu James Hardiesoudek piva, pokud nakoupíte o něco více (301 až 500 m2), Jamesovy odměny budou mít podobu mikiny James Hardieláhve skvělého rumu. Vrcholem odměn je kategorie nad 500 m2, kdy na vás čeká poukázka v hodnotě 5000 Kč na nákup nářadí ve Vašich stavebninách.

 

Postup zapojení se do promo akce je velmi jednoduchý a vše je popsáno na webu jamesovyodmeny.cz. Nakupte, vyfoťte fakturu, vyplňte formulář a odešlete. Nebo fakturu zašlete na e-mail fermacell-cz@jameshardie.com a do předmětu napište „Jamesovy odměny“. Na stránkách akce si také můžete prohlédnout a stáhnout pravidla tohoto bonusového programu.

 

Přejeme rychlý nákup a snadnou pokládku. A pokud držíte Suchej únor, odložte si Jamesovy odměny na později.

Jamesovy odměny jsou tady a běží až do konce března
 

 

×

Hledáme partnera pro externí spolupráci v oblasti navrhování podlahového vytápění.

Staňte se součástí týmu fermacell®.

Jsme lídrem evropském trhu s vysoce kvalitními sádrovými vlákny a cementem pojenými deskami, vyrábíme unikátní systém podlahového vytápění fermacell® Therm25™.

Informace: p. Jaroslav Benák
Pro více informací zavolejte na 606 657 523
×