Jamesovy odměny jsou tady a běží až do konce března

Jamesovy odměny jsou tady a běží až do konce března

04.02.2022

Promo akce společnosti James Hardie Europe odstartovala na začátku února a nabízí při nákupu jakékoliv podlahového prvku fermacell® zajímavé odměny. Jednotlivé nákupy lze přitom v období trvání akce, tedy až do 31. března 2022, sčítat.

 

Výše odměn je odstupňována podle nakoupených čtverečních metrů. Při nákupu v rozmezí 101 až 300 m2 podlahových prvků fermacell® dostanete mikinu James Hardiesoudek piva, pokud nakoupíte o něco více (301 až 500 m2), Jamesovy odměny budou mít podobu mikiny James Hardieláhve skvělého rumu. Vrcholem odměn je kategorie nad 500 m2, kdy na vás čeká poukázka v hodnotě 5000 Kč na nákup nářadí ve Vašich stavebninách.

 

Postup zapojení se do promo akce je velmi jednoduchý a vše je popsáno na webu jamesovyodmeny.cz. Nakupte, vyfoťte fakturu, vyplňte formulář a odešlete. Nebo fakturu zašlete na e-mail [email protected] a do předmětu napište „Jamesovy odměny“. Na stránkách akce si také můžete prohlédnout a stáhnout pravidla tohoto bonusového programu.

 

Přejeme rychlý nákup a snadnou pokládku. A pokud držíte Suchej únor, odložte si Jamesovy odměny na později.

Jamesovy odměny jsou tady a běží až do konce března
 

 

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×