Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

James Hardie<sup>®</sup> a fermacell<sup>®</sup> partnerem letošního Salonu dřevostaveb 2020

James Hardie® a fermacell® partnerem letošního Salonu dřevostaveb 2020

25.02.2020
Slavnostní zahájení Salonu dřevostaveb 2020 se uskuteční ve čtvrtek 12. března 2020 v 19 hod. v prostorách multifunkčního centra Vnitroblock v Praze Holešovicích (Tusarova 31). Další dva dny, tj. ve čtvrtek a pátek 13-14. března, bude ve Vnitroblocku probíhat od 10.00 – 18.00 hod.     architektonická výstava aktuálně nejzajímavějších realizovaných projektů, prezentace firem, jedinečný networking s lídry v oboru a inspirativní přednášky evropských autorit. Součástí programu budou i užitečné workshopy, les pro děti, bookshop a vše podtržené dobrou kávou a gastronomií.
 
Ing. Ondřej Dvořák, obchodní ředitel a vedoucí organizační složky James Hardie Europe v Praze se na letošní Salon dřevostaveb těší: „Salon dřevostaveb si letos připomíná 15 let a za tu dobu se stal místem setkání s těmi nejlepšími architekty, realizačními firmami a dodavateli materiálů a technologií. Jsem rád, že mezi to nejlepší z dřevostaveb patří i naše fasádní obklady James Hardie® a systémy suché výstavby fermacell® a těším se na oba dva dny, plné přednášek a možností setkat se s lidmi, kteří obor dřevostaveb dnes v Česku a na Slovensku reprezentují.“
 
Dipl.-Ing.(FH) Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení společnosti James Hardie Europe GmbH, organizační složka Praha, k tomu dodává: „Naše spolupráce s týmem lidí Ing. arch. Pavla Horáka, ředitele Salonu dřevostaveb v ČR a Ing. arch. Ľubicou Fábri, ArtD. ředitelkou Salonu dřevostaveb na Slovensku potvrzuje, že spojení architektů a moderních stavebních materiálů přináší soukromým a veřejným investorům dokonalé spojení krásy a funkčnosti. Systémová podpora a rozsáhlý program certifikace je u nás základem a každý tvůrce, který s našimi materiály pracoval, potvrdí, že se na konstrukce od James Hardie Europe může spolehnout. Tento směr spolupráce chceme prezentovat i v průběhu letošního Salonu dřevostaveb.“
 
Podrobný program akce najdete na webových stránkách Salonu dřevostaveb 2020. Přijďte se i vy osobně potkat v dřevem provoněném srdci Holešovic s těmi nejlepšími architekty, realizačními firmami a dodavateli materiálů a technologií pro váš příští projekt.
 
×

Hledáme partnera pro externí spolupráci v oblasti navrhování podlahového vytápění.

Staňte se součástí týmu fermacell®.

Jsme lídrem evropském trhu s vysoce kvalitními sádrovými vlákny a cementem pojenými deskami, vyrábíme unikátní systém podlahového vytápění fermacell® Therm25™.

Informace: p. Jaroslav Benák
Pro více informací zavolejte na 606 657 523
×