James Hardie Europe spustil program webinářů

17.04.2020

Ani v době koronavirové epidemie se stavebnictví nezastavilo, stavebniny jsou otevřené a stavby i ve ztížených podmínkách pokračují. Nouzový stav však neumožňuje udržovat průběžné osobní kontakty s odbornou veřejností a informovat ji o aktuálních produktech a řešeních. Z toho důvodu připravila společnost James Hardie Europe na duben sérii několika webinářů.

Ty jsou určeny obchodníkům, dodavatelům dřevostaveb nebo modulárních systémů, realizačním firmám, projektantům a další profesním partnerům a pokrývají všechny hlavní oblasti podnikání firmy.

 

Program webinářů: 

Moderní fasádní systémy pro DŘEVOSTAVBY v termínu 8. 4. 2020 v 14 hodin.

Cíl webináře - představení odvětrávaných fasádních systémů od návrhu až po realizaci. 

Akustika - silná stránka dřevostaveb    v termínu 15. 4. 2020 v 14 hodin.

Cíl webináře - představení problematiky vzduchové a kročejové neprůzvučnosti v konstrukcích dřevostaveb. Od základních pojmů přes požadavky po návrh a realizaci konstrukce. 

Požární bezpečnost dřevostaveb  - od detailu k realizaci v termínu 22. 4. 2020 v 9 hodin.

Cíl webináře - představení problematiky dřevostaveb z hlediska požární odolnosti a bezpečnosti. Od základních požadavků přes návrhy, detaily až po řešení. 

Suché podlahy v dřevostavbách - lehké a přesto účinné v termínu 29. 4. 2020 v 9 hodin.

Cíl webináře - představení výhod suchých podlah v dřevostavbách. Od požadavků přes návrh až po řešení.  

 

Již uskutečněné webináře jsi zájemci mohou prohlédnout tady, stejná adresa je určena i pro přihlášení na připravované webináře ve druhé polovině dubna. Zapojení do diskuse a případné dotazy bude možné v průběhu webináře realizovat formou chatu. Délka trvání je cca hodinu.

Za tým společnosti James Hardie Europe se na vaši účast v připravovaných webinářích těší Dipl.-Ing.(FH) Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení.


Webinář

×

Fermacell® nastavuje standardy pro udržitelnou výstavbu

Nové enviromentální prohlášení o produktech fermacell®

Sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® ukládají CO2. Institut Bauen und Umwelt e.V. potvrdil nyní svým certifikátem EPD společnosti James Hardie Europe GmbH, že sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® mají negativní emise CO2 a splňují tak nejvyšší standardy pro udržitelnou výstavbu.
Více informací
×