Fermacell na veletrhu Velon

James Hardie Europe se aktivně účastní prvního Stavebního veletrhu v on-line prostředí

14.01.2021
 
22.–23. ledna 2021 se uskuteční Velon.cz, první Stavební veletrh v on-line prostředí. Veletrh je určený pro každého, kdo se zajímá o bydlení, plánuje stavět či rekonstruovat a vybírá tu pravou firmu. Jako vystavovatel se stavebního veletrhu Velon.cz zúčastní i společnost James Hardie Europe, která na něm představí své sádrovláknité materiály fermacell® a vláknocementové fasádní obklady a desky James Hardie®.

 
On-line Stavební veletrh se uskuteční v pátek a v sobotu 22. – 23. ledna 2021 od 9 do 18 hodin na portálu www.velon.cz. Registrace a vstup na veletrh je pro jeho návštěvníky v současnosti zdarma, stačí vyplnění základních údajů. Počet volných vstupenek je však z technických důvodů omezen,
s registrací volné vstupenky proto neváhejte. Návštěvník se registruje prostřednictvím velmi jednoduchého formuláře a na mobilní telefon mu následně přijde unikátní PIN kód, pomocí kterého se na veletrh přihlásí. K „návštěvě“ on-line stavebního veletrhu pak stačí počítač, mobil nebo tablet s internetovým připojením.
 
Návštěvníci se mohou těšit na desítky předních firem z různých oblastí stavebnictví, od materiálů a technologií, přes vybavení až po realizační firmy. Svou účast potvrdily například firmy Xella, KM Beta, Heluz, Rehau, Isotra, Narex, Fenix, Schiedel, Novatop, RD Rýmařov a další. Odborné poradenství budou poskytovat partneři veletrhu, mezi které patří Asociace dodavatelů montovaných domů, Centrum pasivního domu, Cech kamnářů, Cech topenářů a instalatérů, Klastr Česká peleta, Svaz podnikatelů ve stínící technice, Česká fotovoltaická asociace a Česká komora lehkých obvodových plášťů.
 
„James Hardie Europe se jako ostatní společnosti musela a musí vypořádat s důsledky současné covidové epidemie. Proto už od podzimu loňského roku pravidelně pořádá vlastní on-line webináře, na nichž prezentuje svá řešení pro dřevostavby a suchou výstavbu. Webináře věnované akustice dřevostaveb, moderním fasádním systémům nebo požární bezpečnost se setkaly s velkým zájmem a ohlasem, další zajímavá témata se navíc připravují. Účast na on-line Stavebním veletrhu Velon.cz je tak pro nás další zajímavou příležitostí, jak informovat širokou odbornou i laickou veřejnost o současném sortimentu, přednostech a možnostech uplatnění deskových materiálů fermacell® a James Hardie®.“  říká Dipl.-Ing.(FH) Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení společnosti James Hardie Europe.
 
Tým James Hardie Europe se těší na další on-line setkání a zve všechny návštěvníky veletrhu na svůj virtuální stánek!

 

Popis.


 
×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
  • 6 x v ČR
  • ve spolupráci se Stavebninami DEK

  • Pod záštitou Cechu suché výstavby ČR
Zaregistrovat se můžete ZDE
×