Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

James Hardie Europe partnerem prvního ročníku odborné konference Modulární svět 2019

James Hardie Europe partnerem prvního ročníku odborné konference Modulární svět 2019

20.11.2019
Pořadatelem konference je Československá asociace modulární výstavby, z. s. (csMODULAR), která vznikla v roce 2019 jako sdružení, jehož cílem je popularizovat a propagovat modulární výstavbu v Česku a na Slovensku. První ročník konference si klade za cíl účastníky seznámit s aktuální situací v oblasti modulární výstavby a zaměří se také na legislativní podporu modulární výstavby v ČR. V centru zájmu budou trendy, technologie a technika, představí se i úspěšné příklady z praxe.
 
Konference přinese užitečné informace od zkušených expertů a praktiků v oblasti modulární výstavby. Jedním z nich bude i Dipl.-Ing.(FH) Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení společnosti James Hardie Europe, který na konferenci vystoupí s přednáškou „Systémová řešení pro modulární výstavbu“. James Hardie Europe i tímto krokem navazuje na dlouhodobou spolupráci firmy Fermacell s klíčovými dodavateli modulárních systémů a zejména v oblasti dodávek vnitřního opláštění stěn, stropů a podlah ze sádrovláknitých a cementovláknitých desek fermacell® má mimořádně bohaté zkušenosti. Ing. Ondřej Dvořák, obchodní ředitel společnosti James Hardie Europe GmbH, o.s. Praha k tomu dodává: „V modulární výstavbě jsme etablovaní už řadu let a tak bylo logickým krokem, že jsme se v září 2019 stali jedním ze zakládajících členů Československé asociace modulární výstavby. Výhody našich materiálů fermacell® zná většina českých i slovenských dodavatelů modulárních systémů, další silný potenciál vidíme i v oblasti fasádních obkladů, realizovaných z vláknocementových desek a obkladů James Hardie®. Naše působení se však neomezuje jen na základní linii, kterou představuje široký sortiment materiálů fermacell® a James Hardie®. Standardem pro nás je a také bude propracovaný servis a rozsáhlá kooperace s nově vzniklou asociací, organizátory odborných akcí, zkušebnami a dalšími institucemi.“
 
Podrobnosti o připravované konferenci včetně přihlášek a programu najdete na https://semkon.cz/akce/csMODULAR.
 
×

On-line školení - fermacell® Therm25™ | 23.03.2023

Zveme vás na online webinář o fermacell® Therm25™ řešení pro podlahové vytápění.
Seznamte se s naším novým systémem podlahového vytápění. Náš odborník Dipl. Ing. Jaroslav Benák vám vše vysvětlí - od detailů až po realizaci.
Zaregistrovat se můžete ZDE
×