Novinka! Podlahové vytápění fermacell® Therm25™

JAF HOLZ Vyškov připravuje seminář Stavební prvky 2023

JAF HOLZ Vyškov připravuje seminář Stavební prvky 2023

30.12.2022
 
Seminář se uskuteční v úterý 17. ledna 2023 od 9.00 hod. v prostorách vyškovské vzorkovny JAF HOLZ na Pustiměřské ulici. Školení je zdarma, konec je naplánován těsně po poledni a účastníci (z řad zákazníků JAF HOLZ) se na něm dozví podrobnosti o dřevovláknitých izolačních materiálech STEICO, nosnících PALCO, CLT panelech nebo kompaktních deskách pro fasády, atiky a podhledy.

Ing. Jaroslav Benák, vedoucí technického úseku James Hardie Europe na semináři představí akustická a požární řešení pro dřevostavby se sádrovláknitými materiály fermacell® a vláknocementovými obkladovými Hardie® deskami.

Svoji účast potvrďte do 11. ledna 2022 na e-mail [email protected], do e-mailu uveďte firmu, počet osob a jejich jméno a příjmení. Kapacita účastníků je omezená.

Program semináře
×

Fermacell® nastavuje standardy pro udržitelnou výstavbu

Nové enviromentální prohlášení o produktech fermacell®

Sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® ukládají CO2. Institut Bauen und Umwelt e.V. potvrdil nyní svým certifikátem EPD společnosti James Hardie Europe GmbH, že sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® mají negativní emise CO2 a splňují tak nejvyšší standardy pro udržitelnou výstavbu.
Více informací
×