I druhý ročník předváděcí akce Fermacell Lepší sádroš skončil s úspěchem

27.06.2015

Vpřiložené infografice je zajímavých čísel o nedávno skončené akci Fermacell Lepší sádroš podstatně více, ale už samotný fakt, že za tří měsíce druhého ročníku roadshow navštívili jeho organizátoři 65 stavebnin a setkali se stéměř 3000 návštěvníky, hovoří jasně.

Turné bylo i letos, podobně jako loňská premiéra, mimořádně úspěšné. Tým agentury Amden, která roadshow už podruhé organizovala, doplněný o obchodní zástupce a aplikační techniky firmy Fermacell, dokonale zužitkoval zkušenosti zpříprav a průběhu prvního ročníku. I díky tomu prezentační akce navštívilo 2670 zájemců, kteří si od 9. dubna do 10. července 2015 odnesli zprodejen stavebnin kromě poznatků a zkušeností i 2890 publikací Fermacell a 3327 dárků.

Jakub Hortenský zagentury AMDEN kprůběhu dodává: „Úspěch prvního ročníku byl pro nás závazkem a sám jsem byl zvědavý, zda jej bude možné ještě zopakovat. Podařilo se, zájem byl mimořádně veliký a průměr několika desítek návštěvníků na každou z65 akcí je toho důkazem. Bez podpory a dobré spolupráce se stavebninami to však nešlo a také proto letos Fermacell odměnil pět stavebnin, které měly na své prodejně největší účast. Zástupci MPL Trading, spol. s r. o., Brno, WOODCOTE CZ a.s., Klatovy, DEKTRADE a.s., Kladno, OBB stavební materiály, Olomouc a JAF HOLZ spol. s r.o., Ostrava tak dostali jako poděkování telefon Samsung Galaxy S5 mini.“

Klaus Křeválek, aplikační technik Fermacell: „Už loni náš těšilo, že drtivá většina návštěvníků fermacell znala a že nebylo potřeba naše materiály moc představovat. Letos bylo vysvětlování výhod fermacellu ještě méně. Naopak plně jsme se mohli soustředit na detaily vprojektech, které realizační firmy smateriály fermacell řešily nebo řeší.“

Infografika

×

Fermacell® nastavuje standardy pro udržitelnou výstavbu

Nové enviromentální prohlášení o produktech fermacell®

Sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® ukládají CO2. Institut Bauen und Umwelt e.V. potvrdil nyní svým certifikátem EPD společnosti James Hardie Europe GmbH, že sádrovláknité desky fermacell® a podlahové prvky fermacell® mají negativní emise CO2 a splňují tak nejvyšší standardy pro udržitelnou výstavbu.
Více informací
×