Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Fermacell zve na veletrh Dřevostavby 2014 a nabízí až 500 elektronických vstupenek zdarma

29.01.2014

Na expozici Fermacell č.PK11 na veletrhu Dřevostavby 2014 se můžete dostat pohodlně a zdarma: na webu www.drevostavby.eu/voucher je pro vás připravena objednávka elektronické vstupenky, po vyplnění vašich údajů a vložení VIP kódu Fermacell (9270-0) vám bude elektronická vstupenka ve formátu PDF obratem zaslána do vámi uvedeného emailu. Pak stačí jen vstupenku vytisknout a prokázat se jí při vstupu na veletrh.

Vyplněním formuláře dáte společnosti Terinvest, spol. s.r.o. v souladu s ustanovením zákona č. 480/2004 Sb. v platném znění souhlas s použitím poskytnutých údajů k marketingovým účelům.

Na veletrhu vás čeká tým Fermacell, pro naše hosty bude jako vždy připraveno pivo, občerstvení i něco „ostřejšího“. I letos jsme pro laickou veřejnost připravili oblíbený oranžový popcorn a soutěž o atraktivní dárky s hlavní cenou, setem herní konzole Xbox 360 s pohybovým senzorem Kinect a hrou Kinect Adventures.

Pro architekty, projektanty, prováděcí firmy, ale také pro požární preventisty, statiky, stavební úřady a školy je připravena zcela nová publikace „Fermacell: Navrhování a provádění dřevostaveb“, která komplexně popisuje problematiku konstrukcí na bázi dřeva v návaznosti na českou legislativu a která bude mít na veletrhu Dřevostavby 2014 svoji premiéru.

Veletrh Dřevostavby 2014 se uskuteční od 6. do 9. února 2014 na výstavišti v Praze-Holešovicích.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Tým Fermacell

×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!
Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.

 
Více informací
×