Soutěž o stahovací latě fermacell!

Fermacell vydává přepracovanou publikaci „Podlahové systém fermacell - Plánování a zpracování“

04.08.2014

Nové vydání komplexně popisuje na 96 stranách plánování a provádění suchých podlahových systémů fermacell.

V kapitole Podklad a příprava je krok za krokem popsáno, jak se suché podlahové systémy fermacell navrhují ve vztahu ke spodní konstrukci, oblasti použití, druhu zatížení a akustickým parametrům. Kapitola dále obsahuje popis nových akustických řešení s akustickými profily fermacell a deskou fermacell Silentio.
V části věnované pokládce je pak přesný a podrobný popis jednotlivých kroků zpracování produktů a příslušenství fermacell.
Nové jsou informace k utěsnění vlhkých prostor při použití velkoformátové dlažby a při pokládce podlahových vytápěcích systémů.

Sedmá kapitola "Detaily" představuje na základě 30 detailů správné řešení jednotlivých napojení a provedení konstrukčních částí.
Další, osmá kapitola – „Doplňkové podlahové systémy fermacell“ řeší kromě jiného bezbariérové sprchové prvky, které nachází ve stavebnictví čím dál větší uplatnění.
V kapitole „Stavební fyzika“ jsou popsány požadavky z hlediska ochrany proti hluku v České republice.
Rozsáhlá je předposlední kapitola „Přehled, příslušenství, spotřeba materiálu“ s tabulkami akustických měření s 316 hodnotami skladeb různých podlahových systémů, jako např. dřevěné trámové stropy, rekonstrukce, železobetonové stropy, stropy s podlahovými vytápěcími systémy a další.
Konec publikace je věnován jednotlivým produktům, spotřebám a montážním časům.

Publikace je určena pro architekty a projektanty, akustiky, realizační firmy, školy, ale také pro laickou veřejnost. Nové vydání je ke stažení na ZDE , v tištěné podobě je možné publikaci objednat mailem na adrese fermacell-cz@xella.com.

Montážní videa k podlahovým systémům najdete ZDE.

×

Přihlaste se k odběru Newsletteru!

Naše produkty a řešení neustále vyvíjíme a zlepšujeme!
Pokud máte zájem, přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kde Vám přineseme:
  • Nová technická řešení pro Váš projekt
  • Semináře, webináře a další akce pro naše zákazníky
  • Reference, nápady, případové studie projektů
Přihlásit se k odběru novinek
×