Fermacell v roli generálního partnera ADMD podporuje chystaný Den dřevostaveb 2014

16.09.2014

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) bude v září letošního roku pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, první ročník marketingové akce pod názvem „Den dřevostaveb 2014“. Fermacell jako generální partner ADMD tuto akci podporuje a slibuje si od ní další propagaci kvalitních dřevostaveb u široké veřejnosti. V zahraničí se podobné akce těší velké oblibě a i proto se ADMD rozhodla uspořádat poprvé podobnou akci i v České republice.

„Den dřevostaveb 2014“ se bude konat v sobotu dne 27. 9. 2014 od 10,00 do 17,00 hodin,

kdy budou otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové a referenční stavby členských firem ADMD na území celé České republiky. Smyslem akce bude veřejnosti a zájemcům o nové bydlení co nejvíce prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby. Den dřevostaveb 2014 tak umožní veřejnosti si domy, postavené členskými firmami, které jsou sdruženy do Asociace dodavatelů montovaných domů, nejenom prohlédnout na vlastní oči, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily a dozvědět se od kvalifikovaných zástupců a prodejců jednotlivých firem všechny potřebné informace, které při svém rozhodování potřebují a to např. o cenách, možnostech financování, průběhu stavebního řízení a časovém harmonogramu zakázky, záruce, vybavení domů domácí technikou apod.

Počet staveb, které budou moci zájemci v sobotu 27. září 2014 navštívit, se bude pohybovat kolem padesáti. Jedním z míst, kde si budou moci zájemci o dřevostavby prohlédnout více domů najednou, je i Centrum vzorových domů na Bauerově ulici č. 10 v Brně (vedle areálu BVV). Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří budou ve vzorových domech zákazníkům k dispozici, bude zveřejněn nejpozději od poloviny září na webových stránkách www.admd.cz a na webu www.drevoastavby.cz. Informace o stavbách budou také k dispozici na veletržním stánku ADMD na veletrhu For Arch, který se bude konat od 16.9. do 20.9.2014 v Praze na výstavišti PVA v Letňanech.

Pozvánku můžete stáhnout zde...

×

Přihlašte se na certifikační školení!

Kapacita školení pro realizační firmy je omezená, tak nepropásněte svou šanci získat oprávnění k montáži protipožárních a akustických konstrukcí fermacell®
Zaregistrovat se můžete ZDE
×